26.04.2015, 14:15

Рівненчанка Ольга Котовська в Ганновері стала другою в марафоні [+Фото]

Рівненські легкоатлети Іван Бабарика та Ольга Котовська виконали олімпійські нормативи на марафонах срібної серії ІAAF, які відбулися у німецькому Ганновері. Крім того, рівненчанка здобула срібло на цих престижних змаганнях.
Час Ольги Котовської - 2 години 29 хвилин 13 секунд – став другим на марафоні серії IAAF Silver Label Road Race.

Щодо Івана Бабарики, то його результат став шостим – 2 години 12 хвилин 45 секунд. Від призового місця рівненчанина відділило менше сорока секунд.

Як повідомили для кореспондента ОГО у Федерації легкої атлетики Рівненської області другим і останнім етапом відбору до олімпійської збірної стане чемпіонат України з марафонського бігу у Білій Церкві. Змагання пройдуть 4 жовтня.

Переможець та срібний призер данного марафону кваліфікуються до олімпійської збірної команди України.