Рівненський інформаційний портал OGO.ua
Бренд року ОГО

подати
оголошення
Новини партнерів

31.10.2003, 13:47

Мужчина у ліжку — види і підвиди

Якщо він дивно поводить себе у ліжку, ви маєте знати, з ким живете насправді
“Папужка”
Занепокоєний і сексуальний. Швидше, сексуально стурбований. У непідходящу мить питає у жінки чи “добре їй з ним”. Вона, охоплена пристрастю, шепоче: “Добре...”. Це його не влаштовує. Він перепитує: “Добре, як ні з ким?”. Якщо жінці ще не набридло, вона бурмоче: “Як ні з ким!”. На цьому чоловік може не зупинитися й далі уточнювати: “Не обдурюєш? Добре, як ні з ким іншим? Чи ні з ким взагалі...” Це може тривати доти, доки жінка в істериці не закричить: “Гірше просто не буває!”
“Творець”
Жінка необхідна йому у ролі музи, оскільки творець потребує натхнення. Воно виникає завдяки сильним емоціям, які викликані коханням з його пориваннями, муками, зойками. Немає більшого хама у коханні, аніж великий художник. Він може складати вірші у момент близькості. Скрикнувши від пристрасті, раптово зривається з ліжка, кулею до столу, писати вірш, при цьому сопить, відчуваючи оргазм, а повернувшись у ліжко, знесилений, засинає з чистою совістю, забувши про незадоволену музу.
Якщо ваш супутник ні з того, ні з сього ридає, б’є посуд, свариться, бігає з сокирою — не зважайте — йде творчий процес. Але хтось має бути поруч з художником. Жити він вам не дасть, зате увіковічнить.
“Аполлон”
Міфологічно гарний. Ніяких вад. Знає, що гарний, і припрошує всіх помилуватися собою, як витвором мистецтва. Не сумнівається, що жінка, пестячи його, отримує неземну насолоду. Тому в ліжку не заважає любити себе, лежить колодою, на якій написано: “Що хочеш, те й роби зі мною, раз тобі так пощастило.”
Розум відсутній через непотрібність. Розумні жінки з хорошим смаком часто запрошують “Аполлона” в гості й ставлять поруч з вазою. Виходить непогана ікебана.
“Революціонер”
Людина талановита, але його дар розташований не тим кінцем. Все спрямовано на руйнування того, що є, заради того, що буде. Його хвилює не процес і не результат, тому в ліжку, як і в житті, він думає лише про себе. Секс для нього — своєрідна боротьба за щастя народу. Те, як він оволодіває жінкою, чимось нагадує штурм Бастілії. У ліжку несамовитий. Не інакше мститься за загибель сподвижників. Різноманітний в утіхах, оскільки й тут не все, як у людей. Хоча це не розпуста, а пошук нестандартного рішення. Якщо людству відомі 926 позицій, він пропонує 927-му. Від жінки йому потрібно знати, чи піде вона за ним у Сибір. Якщо ви розумна, їдьте з ним, й спробуйте зробити це якомога раніше. Людям спокійніше, коли він у Сибіру.
“Страдник”
У першу ж ніч вивалює на партнерку свою автобіографію, де перемежовуються неприємності, образи й катастрофи. Не заспокоїться, поки не доведе жінку до сліз. Вона віддається йому із жалю, він пробуджує в ній материнські почуття. Під час близькості стогне і хлипає. Звикає миттєво, розриву не переживе. До цього його потрібно готувати завчасно. Тобто, з першого дня знайомства.
“Буйвол”
Чоловічі достоїнства зведені до одного, зате якого! Він пишається ним і вважає народним надбанням, гарантує якість і кількість, оскільки професіонал і секс для нього — справа честі. Якщо не вилазити з ліжка, з ним прекрасно. Поза ліжком — нудно. Він знає своє слабке місце й тягне всіх у ліжко, де провів свої найкращі роки. Старість для нього рівноцінна смерті.
“Отелло”
Одні одружуються, тому що люблять, інші — тому що ревнують. Йому байдуже, що вона живе з ним.Тільки б не з іншим. Перехоплює її погляди, вимагає пояснень. Дружині Отелло завжди потрібно мати алібі. Добре мати при собі фото і адреси свідків. Найвища радість для такого: принизити, побити, а потім до ранку валятися в ногах, вимолюючи вибачення.
“Сержант”
У ліжку строгий і підтягнутий. З ним добре слабкій жінці, яка любить підкорятися. Все чітко і по команді. Романтика кожен день в один і той же час. Це той рідкісний випадок, коли, чим вище звання, тим скромніші можливості.
Коментарі:

Загрузка...
Останні новини
Новини партнерів