подати
оголошення

29.04.2009, 16:46

Безкоштовні оголошення — у центрі міста

У Рівному зробили черговий крок до очищення міста. У центрі на зупинках громадського транспорту встановили спеціальні чотирикутні тумби для оголошень (на фото). Таким чином рівнян намагаються спонукати не заклеювати об’явами стовпи, паркани та стіни будинків.
Останні новини:
Тумби для оголошень виготовив та встановив місцевий підприємець. Наразі влада вивчає реакцію городян на це нововведення. Якщо вона буде позитивною, кількість спеціальних стендів для розклеювання оголошень збільшиться.
— Це пілотний проект, хочемо очистити місто, — пояснив начальник управління житлово-комунального господарства Рівненського міськвиконкому Іван ГЕМА. — Поки що проводимо опитування, вивчаємо перспективи. Можливо, на одній стороні чотирикутної тумби буде платна реклама, на інших — безкоштовні приватні оголошення. Хочемо навести лад. Електроопори — для того, щоб були натягнуті дроти, а не висіли оголошення.
Чиновники стверджують, що вже отримали кілька електронних листів із негативними відгуками. Але їх вважають проявом конкуренції.
Рівняни ж здебільшого схвально відгукуються про таку новацію. Однак чи підтримають її не лише словом, а й ділом, покаже час. Принаймні можливість для того, аби зберегти місто чистим та безкоштовно розповісти іншим про свої потреби, рівняни отримали.
Система Orphus
Коментарі
Ім’я:
Ваш коментар:

Світлана (Гість) | 21.08.2012, 20:13:53

Пропоную роботу в Благодійному Фонді Взаємодопомоги

дшдшшшшю щшдщд щщщ (Гість) | 14.09.2010, 20:03:10

запутані програми в інтернетіРеклама від YOTTOS
Газета «ОГО»Дахбуд