подати
оголошення

31.07.2010, 15:58

Реєстрація мопедів та скутерів продовжена до 1 листопада

Тільки за 6 місяців нинішнього року в Україні за вини водіїв мопедів та скутерів сталося 589 дорожньо-транспортних пригод з потерпілими, в яких 94 людини загинули та ще 713 отримали травми.
Нововведення в законодавчій базі щодо обов'язкової реєстрації всього мототранспорту, а також отримання водіями посвідчення на право керування категорії “А1”, спрямовані саме на зниження аварійності за участю таких транспортних засобів.
За повідомленням прес-служби Департаменту ДАІ МВС України , згідно вимог Постанови Кабінету Міністрів України № 1371 від 23.11.2009 року їх перша реєстрація скутерів і мопедів, які були придбані до 1 січня 2010 року, може бути проведена без надання власником документів на право власності, лише на підставі відповідної заяви. Цю процедуру планувалося здійснити до 1 липня цього року. Але, враховуючи, що з ряду причин реєстрація таких транспортних засобів була офіційно розпочата тільки з 9 червня ц.р., постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2010 № 618 термін оформлення продовжено до 1 листопада 2010 року. До цього ж строку не будуть штрафувати і тих водіїв, які невстигли отримати водійські посвідчення з правом керування цього виду транспорту.

А от водії, які придбали мопед або скутер у 2010 році, для офіційного оформлення повинні надати документи, що підтверджують законність їх придбання (довідку-рахунок, біржові угоди тощо).

Крім того, для керування двоколісної технікою з об'ємом двигуна до 50 см3, водіям необхідно мати водійські посвідчення категорії А1. Отримати їх можуть усі бажаючі, які досягли 16-річного віку та пройшли відповідне навчання.

Ті ж водії, які вже мають водійські посвідчення з відкритими вищими категоріями і отримали їх до 16 березня поточного року, можуть відкрити категорію “А1” здавши лише практичний іспит на мопеді чи скутері.

Державтоінспекція радить водіям поставитися серйозно до змін у законодавстві, і не затягувати ані з реєстрацією, ані з отриманням посвідчення водія відповідної категорії.
Система Orphus
Коментарі
Ім’я:
Ваш коментар:

123 (Гість) | 15.08.2012, 21:05:55

мінти маладці пощитали скільки загинуло людей за вини мопедів.....но вони нехочут розголошувати скільки загинуло людей за вини співробітників ДАІ бо ця цифра в кілька десятків раз більша

Віталік (Гість) | 14.05.2012, 17:22:54

Куплю скутер б/у
тел. 0679836623

Леонид(Кременчуг) (Гість) | 14.02.2011, 12:05:18

Наивные Вы все люди! Да реестрация нужна лиш для того чтобы из народа бабло доить. Блин, почему-то рядом из приведенными выше цифрами никогда не приводят -сколько уходит из жизни в нашей стране от безисходности, безработицы, бездомства и т. д. С чем наши избранники и должны бороться. А, то что я купил мопед, зная о том, что могу попасть в ящик, дак это не должно долбать никого. Ведь выбрасывают людей на улицу, оставляя безработы, и не думают о том что человеку надо кушать!!!
А насчет реестрации, мое мнение, до 50 кубов и 60 км максималки - реестрация преследует только выкачку денег. В одном из форумов классно сказано было: с каждого по рубчику, и министру БЕНКЛИ! вот зачем это нужно!

Васілій (Гість) | 09.08.2010, 15:48:40

Скажіть будь ласка , ви продовжили реєстрацію до 1 листопада 2010року а чому китайські скутери не реєстріруєте, якщо на моторі є № 1Е41 І ТАК ДАЛІ ВИ ВЖЕ НЕ РЕЄСТРІРУЄТЕ , я що винен що на моторі буква Е У МРЕО КАЖУТЬ ЩО ТРЕБА БУЛО ДО НИХ ЗВЕРТАТИСЯ , три роки назад я купив тоді про реєстрацію ніхто і не говорив . Щож мені зарез робити, я заплатив кучу грошей за скутер а реєстрацію мені не оформляють. Я дуже ваш прошу вирішіт це питання ? . Таких як я є дуже багато власників . Права є лише реєстрація залишається Ще раз пишу буква ,,Е '' НА МОТОРІ І ВЖЕ НЕ РЕЄСТРУЮТЬРеклама від YOTTOS
Останні новини

Клініка Хміля

Янчук