подати
оголошення

24.10.2010, 13:29

Як перервати вагітність без хірургічного втручання

Кожна здорова жінка, що має сексуальні зв'язки і не використовує спеціальні засоби захисту від небажаної вагітності, може завагітніти. Попри те, що контрацептиви сьогодні доступні, не всі пари їх застосовують. А вагітність, яка наступила, не завжди є бажаною. Тому жінкам доводиться звертатися до лікаря, щоб її перервати.
Читайте також:
— Альтернатива хірургічному аборту — медикаментозне переривання вагітності за допомогою лікарських препаратів, — розповідає лікар-гінеколог Людмила Гелетей. — Він вважається успішним, коли вагітність перервана повністю без необхідності хірургічного втручання. Ефективність методу на ранніх етапах вагітності висока і складає 96-98%. Невдалі спроби залежать від деяких індивідуальних властивостей організму жінки, наявності тих чи інших супутніх захворювань. Фармакологічний аборт роблять під наглядом лікаря. Препарат, який при цьому використовують, немає довготривалої дії на організм і зберігає репродуктивне здоров'я жінки (здатність до наступного зачаття наступає через 10-14 днів після його використання). Тому жінка повинна використовувати контрацептиви з метою попередження наступної вагітності, якщо вона є небажаною.

Пані Гелетей пояснює, що як правило медикаментозний аборт жінки добре переносять. Інколи можуть виникати болючі відчуття, нудота, які знімаються завдяки введенню в організм лікарських засобів.

— Втім, варто пам'ятати, що безконтрольне використання медикаментозного аборту веде до непередбачуваних ускладнень. Обов'язковим є контрольний візит до лікаря через 10-14 днів після використання даного методу. І останнє: перш ніж прийняти рішення про аборт, подумайте, чи є ваша вагітність небажаною? — наголосила лікар-гінеколог.

Чому небезпечний аборт — експерт
Система Orphus
Останні новини
Коментарі
Ім’я:
Ваш коментар:

Коментарів (Показано:5. Всього: 16) | Показати всі

попу (Гість) | 05.07.2013, 23:27:41

Ти бидлота попівсько московська заткися, усі попи московські і є отими жертвами абортів невдалих, котрих і вичистити не вичистили як слід але і родилося воно з вадами дебіла.

Протеєрей РПЦ Мироній (Гість) | 05.07.2013, 15:00:32

заберіть цю нидоту з сайту, хай та "лікарка" собі прерве вагітність а потім і своїй дочці. Тисячі пар мріють про те шоб мати дітей, і тільки повні недоумки і мерзотники думають про те щоб їх немати.

Альона (Гість) | 05.07.2013, 14:33:27

Як перервати вагідність всього 5 днів

Іванка (Гість) | 05.05.2012, 20:01:16

А якщо мені 16 років і мене кинув хлопець,тоді що мені робить??АБОРТ І ТІЛЬКИ АБОРТ

маряші (Гість) | 20.07.2011, 09:07:12

До ТОГО :)

Всі коментарі (16)Метеостанція Рівне

..