подати
оголошення

10.11.2015, 08:00

Сьогодні, 10 листопада — Міжнародний день бухгалтерії

Щороку 10 листопада фахівці однієї з точних професій відзначають професійне свято — Міжнародний день бухгалтера.
Читайте також:
Це свято часто називають Днем бухгалтера. Необхідність введення міжнародного свята обговорювалася неодноразово, попри те, що в багатьох країнах встановлно національне свято бухгалтерів.

Луку Пачіолі називають “батьком бухгалтерії”, хоча він не був ні винахідником, ні розробником системи бухгалтерії. Він всього лише описав методи, які використовували в своїй роботі венеціанські торговці в період італійського Ренесансу.

Кращим доказом надзвичайної значущості роботи Пачіолі можна назвати те, що його книга була надрукована 10 листопада 1494 року. Численні подробиці бухгалтерських прийомів того часу, викладені Пачіолі, стали основою, якою впродовж подальших чотирьох століть керувалися в спеціальних текстах і працях з бухгалтерії.

Портал OGO.ua вітає усіх бухгалтерів та тих, хто має відношення до цієї професії, з їх професійним святом! Бажаємо, щоб цифри вас любили і завжди складалися в суми, які потрібні вам!
Система Orphus
Реклама від YOTTOS
Коментарі
Ім’я:
Ваш коментар:

Рівнянин (справжнгій) (Гість) | 16.11.2015, 19:03:22

скупка гамна в населення це потреба часу!! Людське гамно це цінне мінеральне добриво, хто сяде на цей бізнес риально підніметься! Треба налагодити в Ровному сітку пунктів скупки людського гамна! будемо робити гроші з гамна! я з думкою про людей пишу про рівнян моїх дорогих!!!Газета «ОГО»


Дахбуд