подати
оголошення

18.05.2011, 11:07

Рівненський аграрний коледж заперечує свою причетність до вивішення червоного прапора

Адміністрація Рівненського державного аграрного коледжу звинувачує Рівненську обласну організацію Всеукраїнського Об'єднання "Свобода" в розповсюдженні неправдивої інформації про виявлення червоного прапора на приміщенні аграрного коледжу 9 травня 2011 року. І стверджує, що дана інформація була розтиражована без будь-якої перевірки і спроб з'ясувати істину.
– 7 і 8 травня я був на весіллі у Львові. На роботу прийшов 9 травня о 10.45. У той день чергував мій заступник – Олександр Талімончук. Він краще знає ситуацію, але ми того прапора не вішали. О восьмій годині ранку прапор ще не висів. А з’явився лише тоді, коли хода проходила повз коледж. Як тільки ми це побачили, одразу зняли прапор, – розповідає директор Рівненського державного аграрного коледжу Ярослав Корсун. – Хай хоч п’ять звернень подають у прокуратуру. Ми теж подамо на них до суду за брехню. Прапора ми не вивішували. Ми ж не у Львові, щоб влаштовувати тут провокації. Крім того, він висів не на приміщенні коледжу, а на приміщенні гуртожитку. Студентів у гуртожитках, до речі, тоді теж не було, адже всі роз’їхалися на вихідні. "Свободі" слід було спершу розібратися перед тим, як подавати неправдиву інформацію.

– Того дня, 9 травня, я був черговим адміністратором. О восьмій годині ранку за моїм наказом були вивішені державні прапори. Після того я пішов у центр міста, щоб взяти участь в урочистій ході, – розповідає про події того дня заступник директора з виховної роботи Олександр Талімончук. – Біля одинадцятої години ранку хода проходила біля коледжу. У той день Ярослав Корсун приїхав зі Львова. Він зустрічав учасників ходи на зупинці і запитав мене, що це за червоний прапор висить та сказав його зняти. Ми негайно це зробили. Хто і коли його туди повісив – невідомо. О восьмій годині прапора ще не було. Але місця для його встановлення облаштовані так, що хто завгодно міг це зробити. До речі, ми провели службове розслідування: вахтери стверджують, що висіли лише державні прапори. До того у нас навіть у запасі немає червоного прапора. Ми прийняли протокольне рішення звернутися до суду з позовом про захист честі і гідності проти ВГО "Свобода" за подання недостовірної інформації.

Нагадаємо, голова Рівненської обласної організації Всеукраїнського Об'єднання "Свобода", депутат Рівненської обласної ради Олег Осуховський звернувся з повідомленням в прокуратуру Рівненської області про вчинення злочину, а саме, – публічна наруга над Державним Прапором України.
Система Orphus
Коментарі
Ім’я:
Ваш коментар:

Коментарів (Показано:5. Всього: 25) | Показати всі

Олег (Гість) | 15.07.2011, 22:48:06

я вам коледж??

Степан Шаперчук (Гість) | 25.05.2011, 19:42:17

Працюю у коледжі викладачем будівельних дисциплін. Чув, коли Талімончук О.Г. давав вказівку вивісити разом з державним прапором червоний прапор.

Думаючий (Гість) | 25.05.2011, 19:33:43

Для того щоб вивісити прапор на будівлі необхідна драбина, або щоб хтось підсадив :). Очевидно, що прапор було вивішено за згодою керівницвта, дуже хотіли вгодити владі. Загальновідомо, що Корсун дуже любить загравати з владою, щоб дали можливість ще попрацювати не пенсії. Переважну більшість судових процесів коледж програв, охочі можуть поцікавитись у місцевих судах, тому що правди за ними немає. Зауважте, це при тому що дружина голови Рівненського міського суду працює на керівній посаді в коледжі; не місцеві судді та прокурори за пільговим тарифом проживають в гуртожитках коледжу, та й сина свого Олександра, якого вигнали з Львівського університету разом з сином Цуняка, Корсун прилаштував в господарському суді.

Іван Мазепа (Гість) | 25.05.2011, 16:43:29

Для Ярослава Петровича Корсуна це дуже характерно. Як тільки відносно нього порушується кримінальна справа, він заднім числом оформляє відпустку або лікарняний, буцімто його не було в цей час на роботі. Колишній депутат міської ради, як не як. В провадженні прокуратури на цей час перебуває декілька кримінальних справ відносно посадових осіб РДАК. В криміналі він поводиться так само, як гнида, підставляючи людей. В судах дивуються, яких юристів може випускати колгоспно-навозний технікум, та ще й при такому керівнику. Запитайте Ярослава Петровича скільки колишній зеків працює у нього на посадах викладачів? Ну а Талімошка (Олександр Григорович Талімончук) є вірною шісткою Ярослава Петровича, до слова колишній кадебіст.Позитивно відгукуватись про Ярослава Петровича може лише така сама гнида.

Товаріщу Косуну (Гість) | 21.05.2011, 09:22:25

Я Вас підтримую-прийміть мене без іспитів та грошей на учебу, на наступний рік я вам буду домагати флагі красні вивішувати, а як прикажете то всім нацикам буду пики бити-тільки грошей при вступі з мене не беріть, бо ці суми які чув не назбирати мені бідосі.

Всі коментарі (25)


Реклама від YOTTOS
Останні новини

Клініка Хміля

Янчук