подати
оголошення02.06.2011, 13:46

У Маріуполі кількість хворих на холеру зросла до п’яти

У Маріуполі підтверджено п’ятий випадок холери. Про це повідомили у пресс-службі МОЗ.
П’ятому хворому з ознаками гострої кишкової інфекції, який був госпіталізований 30 травня, сьогодні лабораторно підтвердили діагноз – холера.

Як запевняють медики – здоров’ю пацієнта нічого не загрожує. Лікувальний процес та профілактичні заходи тривають у повному обсязі. Державна санітарно-епідеміологічна служба України контролює проведення санітарних та обмежувальних заходів.

31 травня у Маріуполі підтверджено четвертий випадок захворювання на холеру у госпіталізованого пацієнта.

На Рівненщині в двадцять разів зросла кількість хворих на краснуху

Нагадаємо, щодня із холерою у Маріуполі борються більше сотні правоохоронців. Також прем’єр-міністром України Миколою Азаровим Міністерству охорони здоров’я доручено запровадити посилений моніторинг санітарно-епідеміологічного стану місць відпочинку, контроль питної і морської води на півдні України.

Довідка: Холера належить до групи гострих кишкових інфекцій. Її збудником є холерний вібріон. Механізм передачі хвороби – фекально-оральний. Збудник може потрапити в організм людини із забрудненою водою при купанні або споживанні, з неякісними харчовими продуктами, через брудні руки. Сприяє виникненню та розповсюдженню холери порушення особистої та суспільної гігієни.

Джерело: УНН
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів