Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
23.06.2011, 09:35

У Корецькій РДА на Рівненщині КРУ виявило порушень на майже 400 тисяч гривень

Ревізори КРУ в Рівненській області провели планову ревізію дотримання вимог бюджетного законодавства Корецькою районною державною адміністрацією і виявили порушень фінансової дисципліни, що призвели до втрат, майже на 400 тисяч гривень.
Серед найбільших порушень, які виявили ревізори, – без відповідного рішення сесії районної ради в квітні 2008 року Корецькою районною державною адміністрацією по авізо безкоштовно передано на баланс Веснянської сільської ради закінчений будівництвом підвідний газопровід від с. Морозівка до центру с. Весняне балансовою вартістю 296,4 тисячі гривень, побудований за рахунок співфінансування з Рівненського обласного бюджету та Корецького районного бюджету.

КРУ виявили порушень на 427 тисяч у освітян Корецької РДА

Ревізори виявили також факти нецільового використання коштів. Зокрема, 95 тисяч гривень, отриманих в грудні 2010 року як субвенція Рівненського обласного бюджету Корецькому районному бюджету на експлуатаційне утримання доріг загального користування місцевого значення, було спрямовано на забезпечення власної фінансово-господарської діяльності – заробітну плату та придбання обладнання.

За результатами ревізії на двох посадових осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення. Керівнику установи направлено вимоги про усунення порушень.

Про виявлені порушення проінформовано прокуратуру Рівненської області.

Про це повідомила прес-служба КРУ в Рівненській області.
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net