подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
16.07.2011, 10:30

Восени в Україні обіцяють заборонити рекламу ліків

На наступній сесії Верховної Ради Комітет з питань охорони здоров'я доб'ється ухвалення законопроекту про повну і тотальному заборону реклами лікарських засобів та біологічно активних добавок, який вже прийнятий у першому читанні.
Як повідомила прес-служба Партії регіонів, про це заявила член фракції Партії регіонів у Верховній Раді, голова парламентського Комітету з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтєєва.

- У 1 кварталі 2011 року фармацевтичні компанії сумарно інвестували в рекламу ліків на телебаченні, в пресі і на радіо 752 млн. грн. Це на 38% більше, ніж попереднього року. Цієї суми вистачило б, щоб у повному обсязі профінансувати державні програми з боротьби із туберкульозом та ВІЛ/СНІДом, - уточнила Бахтєєва.

За її словами, у вересні також буде прийнятий в цілому законопроект № 7146, яким вводиться термін "фальсифікований лікарський засіб" і передбачається кримінальна відповідальність за розповсюдження фальсифікованих ліків.

Парламентарій упевнена, що сьогодні в Україні є всі можливості для того, щоб зробити фармацевтичний ринок країни цивілізованим.

- Це питання перебуває під постійним контролем президента Віктора Януковича, і над його рішенням повинні працювати не тільки структури охорони здоров'я, а й митні, податкові та правоохоронні органи, - підсумувала Бахтєєва.
Коментарі:
Бесплатка


Останні новини