Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
29.08.2011, 11:17

Бабиного літа цього року не буде — синоптики

За словами українських синоптиків, справжня холодна осінь прийде в Україну у традиційні строки. Однак бабиного літа цього року не буде.
До кінця літа залишилося кілька днів, які будуть теплими (+24-28 і вище, залежно від регіону) і сонячними, пише Сегодня.

Осінь очікується не дуже холодною, але, на жаль, більш мокрою, ніж зазвичай: за даними Гідрометцентру, кількість опадів перевищить норму на 30-50%.

За словами начальника Гідрометцентру Миколи Кульбіди, 1 вересня буде похмурим, а подекуди й з дощем, але теплим — до +20. Погода у вересні очікується мінливою, з кількома періодами традиційних, але коротких, на 1-2 дні, похолодань.

Справжня холодна осінь з середньодобовою температурою нижче +8 прийде після 15 жовтня. Листопад, за прогнозами Гідрометцентру, буде холодним, в третій декаді вдарять перші морози.

Народні синоптики дають схожі, але більш докладні прогнози. Зокрема, дніпропетровець Віктор Некрасов обіцяє тепло до 20 вересня, дощі після 20-го, відсутність бабиного літа в жовтні і нічні заморозки вже на Покрову (14 жовтня).

Плюс 22-24 жовтня — дощ з мокрим снігом. А в листопаді — холодні вітри весь місяць, дощі 5-12-го, з 9-го по 12-те до них ще й заморозки (ожеледь), сніг 21-27-го.

Джерело: Українська правда. Життя
Коментарі: