подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
19.10.2011, 13:09

До Рівного завітав запорізький етно-хоп гурт “Крапка” [+Фото]

Невеличке приміщення Молодіжного експериментального театру Рівного (МЕТР) звикло збирати у своїх стінах поціновувачів різних видів мистецтва. На цей раз сюди завітали шанувальники сучасної української етномузики. Причина — перший у Рівному концерт запорізького етно-хоп гурту “Крапка”, який презентував у нашому місті свій перший альбом “Живий”.
Кілька годин неперевершеного драйву та незабутніх емоцій подарували рівнянам хлопці із Запоріжжя. Своєю оригінальністю та абсолютною несхожістю на інші етномузичні колективи “Крапка” зуміла зачепити за живе рівненських шанувальників етномузики. Справа в тому, що хлопці грають у не надто розповсюдженому стилі етно-хоп, і у своїх композиціях поєднують рок, хіп-хоп, фолк, блюз та кантрі. Фольклорні мелодії та чуттєві гітарні рифи “Крапка” поєднує із репуванням і вокалом, а також із грою на таких оригінальних музичних інструментах, як дарбука, сопілки, дримба, окарини, бансурі, коза та інших. Майже весь цей “оркестр” хлопці привезли й до Рівного.Рівне стало шістнадцятим містом, яке хлопці відвідали у рамках Всеукраїнського туру, проте, як стверджує музикант гурту “Крапка” Тарас Білка, втоми абсолютно не відчуває:

— Коли виходимо на сцену — про втому забуваємо, — говорить Тарас Білка. — Враження від концерту тільки найкращі. Ми, мабуть, вперше даємо концерт у театрі! Тут дуже цікава публіка — така незвичайна, інтелектуальна й слухаюча. Її неможливо порівняти з публікою, що приходить на наші концерти у барах чи клубах. У таких концертів є свої плюси і мінуси, але плюсів більше!Щодо поєднання таких незвичних музичних інструментів, Тарас Білка відзначив:

— “Крапка” не ставить для себе якихось рамок і обмежень у творчості, тож якщо є можливість показати людям ці інструменти, поєднати їх звучання — ми залюбки це робимо. Список інструментів, на яких ми граємо, постійно розширюється. До Рівного привезли їх близько 15. Якби могли — привезли б ще більше, проте оскільки власного транспорту у нас немає, тому важко возити з собою усе одразу.Сподобалось Тарасові не лише у МЕТРі, а й у Рівному:

— Ми у Рівному вперше з концертом, — розповідає музикант гурту “Крапка” Тарас Білка. — Раніше уже бували тут, коли їхали на фестиваль “Тарас Бульба” у Дубно. Особливо не встигли роздивитися місто, але те, що бачили — дуже сподобалось. Обов'язково приїдемо сюди ще.

— Дуже хороший концерт, багато цікавих інструментів та тепла й затишна атмосфера, — поділився враженнями рівненський фотограф Юрій Шушкевич, що завітав на виступ “Крапки”. — Хлопці виконують свої пісні на дуже високому рівні. Знаю, що Рівне було далеко не першим містом, що приймало їх за 23 дні, тому відчувалося, що вони трохи стомлені. Але рівненська публіка була дуже класна, підтримувала хлопців, тож концерт вийшов майже домашнім :)

Юрій Шушкевич відзначив, що багато інструментів довелося почути і побачити вперше. Особливо вразили австралійська труба та коза.
Коментарі: