подати
оголошення


01.11.2011, 10:25

Сьогодні, 1 листопада, чорнобильці перейшли у наступ на Раду і почали ламати паркан

1 листопада під стінами Верховної Ради проходить мітинг чорнобильців проти скасування пільг. Мітингувальники вдалися до ламання паркану під парламентом.
1 листопада під стінами Верховної Ради проходить мітинг чорнобильців проти скасування пільг. Мітингувальники вдалися до ламання паркану під парламентом.

Біля будівлі парламенту зібралося більше 300 чорнобильців, які виступають проти законопроекту, який скасовує соціальні виплати для пільговиків, зокрема, чорнобильців.

Невдоволення мітингувальників переросло в активні дії: вони почали ламати паркан, який розташовано по периметру Верховної Ради, повідомляє кореспондент ТСН.ua з місця подій.

Близько 300 представників чорнобильських організацій Харківщини беруть участь в акції протесту 1 листопада перед будівлею Верховної ради в Києві. Як повідомив голова міської організації "Союз Чорнобиль України" Анатолій Губарєв, безстрокова акція протесту розпочнеться біля парламенту о 10 годині ранку.

Нагадаємо, 20 жовтня більше 200 представників Федерації профспілок, а також чорнобильців мітингували біля будівлі Верховної ради з вимогою підвищити передбачені соціальні стандарти і гарантії в проекті державного бюджету на 2012 рік і не допустити скорочення пільг.

Ще місяць тому, 20 вересня, учасники мітингу, здебільшого афганці і чорнобильці, під Верховною Радою намагалися прорватися до будівлі парламенту і навіть дісталися до дверей Ради. Щоб зупинити протестуючих, охорона заблокувала двері в парламент металевими засувами.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів