подати
оголошення


04.11.2011, 13:49

Рівненську облраду пікетували чорнобильці та опозиція [+Фото]

Відгомін столичних протестів докотився і до Рівного. 4 листопада сесію обласної ради пікетували чорнобильці з громадських організацій та опозиційні партії. Немає порозуміння і у сесійній залі — опозиція залишила сесію.
Сесійну залу Рівненської обласної ради сьогодні пікетували одразу з двох боків. Одразу перед входом стояло кілька десятків опозиціонерів з прапорами і портретами Юрія Луценка. Трішки ближче до будівлі ОДА зібралось в утричі більше чорнобильців, які під керівництвом керівника обласної організації "Союз-Чорнобиль" Георгія Хилі узгоджували звернення до депутатів обласної ради. Депутати від опозиції домовились з протестувальниками підтримати чорнобильців та допомогти озвучити звернення на сесії.


Натомість після початку сесії голова обласної ради Юрій Кічатий зауважив:— Ось там перед входом строять якісь люди, пікетують. Ми маємо їх вислухати, давайте кожна фракція відправить до них свого представника.
Втім, голова не пояснив чому цього не можна було зробити до початку сесії. Адже чорнобильці були дотові до діалогу.


Депутати вирішили навести лад у процесі голосування.
— Давайте кожен буде голосувати сам за себе, а не натискати конопки за інших як у Верховній Раді, — зауважив керівник фракції "Батьківщина" Микола Кучерук.


Втім, депутатська більшість не стала слухати ні Кучерука, ні інших депутатів. На знак протесту опозиційні депутати ("Батьківщина", "Фронт змін", "Свобода", УНП) залишили засідання сесії.Втім, тих депутатів, що залишилися, цілком вистачило для продовження засідання. Упродовж 15 хвилин депутати розглянули усі 40 питань. А наостанок підтримали звернення "чорнобильців" до Верховної Ради, Президента України та Кабінету міністрів з проханням зняти закон з розгляду та забезпечити виплату пенсій, згідно з рішеннями суду.Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів