подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
08.12.2011, 16:08

Віталій БОЙКО - Реформатор у білому халаті

Посада: депутат Рівненської обласної ради, начальник обласного управління охорони здоров’я
Вік: 43 роки
У сесійну залу Рівненської облради Віталій Бойко прийшов із гордо піднятою головою. Адже депутатський значок отримав у, так би мовити, відкритій боротьбі — переміг в одномандатному виборчому окрузі, хай і з дещо містичним номером 13. Балотувався по району, який по праву може вважати своєю батьківщиною. Адже саме із Зарічненського району розпочав свою медичну кар’єру молодий лікар.

Після закінчення навчання у Львівському державному медичному інституті за спеціальністю "педіатрія" Віталій Бойко разом із молодою дружиною вирушив на перше робоче місце — у Зарічненську центральну районну лікарню. Тут працював спершу лікарем-анестезіологом, потім — завідувачем відділення анестезіології та реанімації, начмедом. Присвятив закладу вісім років.

Власний досвід, а також керівництво Рівненським обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф й Рівненською обласною дитячою лікарнею переконали, що підготовку кадрів у медицині варто прогнозувати наперед. Держава має чітко ставити завдання: потрібен лікар-педіатр у Зарічненському районі, лікар-лаборант — у Володимирецькому районі чи лікар-психіатр — у Рокитнівському. І якщо людина розумна й перспективна — вона почне, наприклад, практику в районі. Щоб потім, зважаючи на отриманий досвід, збирати під своїм кабінетом черги пацієнтів. І місце знаходження цього кабінету буде вже не важливе.

Від травня минулого року пан Бойко керує медициною всієї Рівненщини. За півтора року роботи на посаді та рік депутатства в облраді, пан Віталій встиг знайти і нових однодумців, і нових недругів. Адже під його пильним оком проходить реорганізація галузі. І хоч доводиться чути немало критики з приводу скорочення ліжкового фонду у закладах, або ж їх об’єднання чи навіть перепрофілювання, Віталій Бойко переконаний: усі зміни — лише на краще. Як депутат обласної ради, нині розуміє: зайвих грошей у бюджеті немає, тому ті що є, треба використовувати раціонально. А як лікар переконаний: справжній медик якісно лікуватиме своїх пацієнтів завжди.
Коментарі:Бесплатка


Останні новини