подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
15.12.2011, 09:07

Що дарують рівняни на день Святого Миколая? [ОПИТУВАННЯ]

День Святого Миколая майже у кожного українця асоціюється з сюрпризами та подарунками. Напередодні свята OGO.ua вирішив поцікавитись, кому і які подарунки презентують рівняни на свято Миколая.
День Святого Миколая більшість рівнян вважають родинним святом і віддають перевагу солодким подарункам. Але є й такі, хто дарує у цей день фрукти або сувеніри.Світлана, продавець:
— Раніше дарувала подарунки дітям. Це були переважно цукерки у машинках або інших іграшках. Зараз вони уже дорослі, тому їх не вітаю. Правда, є онук, якому я обов'язково щось подарую солоденьке.Тетяна, молода мама (домогосподарка):
— Люблю дарувати подарунки і вітаю з цим святом дітей. Моя дитина ще дуже маленька, тож вітаю діток моїх родичів та друзів. Дарую переважно солодощі або фрукти. Наприклад, мандаринки.Віталій, громадський активіст:
— Подарунки готую мамі, татові й старшому брату. Також полюбляю вітати друзів. Зазвичай дарую солодкі подарунки, наприклад, цукерки чи шоколадки. Правда, бувають і винятки, бо якось на це свято подарував братові гаманець.Володимир, пенсіонер:
— Подарунки завжди дарую, бо у мене аж троє онуків. Вони дуже люблять це свято і чекають його. Дарую цукерки або шоколадки, які кладу малечі під подушку, а діти зранку їх знаходять.Ольга, студентка:
— День Святого Миколая — сімейне свято, тож я вітаю з ним усю родину. Вітаю і старших, і маленьких. Меншій сестричці дарую іграшки, а іншим рідним — сувеніри. Подарунки, як справжній Миколай, кладу під подушку.
Коментарі: