подати
оголошення


20.12.2011, 14:51

Меру Рівного вручили Вифлеємський вогонь [+Фото]

У вівторок, 20 грудня, активісти рівненської скаутської організації "Пласт" передали Вифлеємський вогонь миру міському голові Рівного Володимиру Хомку. Пластуни привозять вогонь зі Святої Землі напередодні Різдва уже не перший рік.
За словами голови міської організації "Пласту" Олесі Бордюк, це міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

Акція започаткована 1988 року Австрійською телерадіокомпанією як благодійний вчинок — донести світло з символічного місця народження Ісуса Христа тим, котрі святкують Різдво поза домом — у лікарнях, сиротинцях тощо. Тепер її підтримують скаути з різних країн.— Ми вже не вперше привозимо вогонь у Рівне, — зауважила Олеся Бордюк. — Цьогоріч, наприклад, їздили за ним спеціально до українсько-польського кордону, де нам його передали колеги з Польщі.Пластуни вирішили цього року передати Вифлеємський вогонь і меру Рівного.
— Ми зустрілись з ним вчора на відкритті ялинки. Вони запропонували зробити це публічно, а я не міг не публічно. Адже це чудова традиція зі своєю магічною історією. Тепер лампадка з таким вогнем стоятиме в міськвиконкомі всі свята, — зауважив міський голова Рівного Володимир Хомко.Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів