Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
21.12.2011, 09:02

У Рівному таки буде льодовий палац

Наступного року планується розпочати і завершити спорудження у Рівному льодової арени. Про це на підсумковій прес-конференції, за результатами 2011 року, заявив голова Рівненської ОДА Василь Берташ.
Уже наступного року планується розпочати будівництво нової спортивної льодової арени у Рівному на вулиці Макарова. Про це, за словами керівника Рівненщини Василя Берташа, вдалося домовитись з керівництвом держави.

- Сучасна льодова арена буде будуватись у Рівному вже у наступному році. Роботи фінансуватимуться переважно з державного бюджету. Уже сьогодні закуплено і доставлено в Україну обладнання для цього спортивного закладу на суму близько 4 мільйонів гривень, - сказав голова Рівненської ОДА Василь Берташ.

За словами керівника області, до кінця наступного року планується добудувати і здати в експлуатацію льодову арену. Вона має стати першою чергою великого спорткомплексу, який має бути збудований на вулиці Макарова, поблизу гіпермаркету "МЕТРО".

Нагадаємо, що обласна рада минулого скликання виділила під будівництво спорткомплексу та гроші на виготовлення проектної документації. Хоча дехто з депутатів заявляв, що спорткомплексу у стилі "Нью-Васюки" у Рівному не буде.

Читайте також:
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net