Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
13.01.2012, 14:14

У Рівному збудують нову автостанцію та оптовий ринок [+Фото]

Нову автостанцію збудують у Рівному вже у наступному році. Автовокзал в районі Луцького кільця стане першим етапом спорудження оптового ринку сільськогосподарської продукції "Шелен". Після відкриття ринку Рівне може стати одним із центрів торгівлі квітами та сільгосппродукції.
Озвучені торік плани зі створення оптового ринку в Рівному можуть стати реальністю вже цьогоріч. Проект ринку розроблений та розпланований за відомою і успішною світовою схемою. Нещодавно ринок офіційно на державному рівні отримав статус оптового. Вкладати кошти в будівництво готові як іноземні інвестиційні компанії, так вітчизняні підприємства. Загальна вартість проекту - 19,5 мільйона доларів.

Об'єкт збудують на 10 гектарах приватної землі поблизу Луцького кільця у Рівному. Крім оптового, тут розташують невеликий роздрібний ринок та автостанцію на зразок "Чайки".— Будівництво проекту має розпочатися саме з автовокзалу, — розповів на прес-конференції директор оптового ринку сільськогосподарської продукції Олександр ЛЕВШУК. – Це залучить більше людей на ринок у майбутньому. Точна вартість спорудження автостанції поки що не обрахована, але за стандартами будівництво такого об’єкту на 1 га площі коштуватиме до 1 мільйона євро. Автостанція зможе примати до 10 тисяч пасажирів та здійснювати 450 автобусних відправлень щодня.

Також цьогоріч планують спорудити павільйон для квітів та аксесуарів. Решта павільйонів за графіком будуватимуть пізніше. На ринку торгуватимуть овочами, фруктами, м’ясо-молочними виробами, рибою, морепродуктами, бакалією, а також квітами.— Спорудженню самих приміщень має передувати активна й ефективна робота з операторами ринку та підприємцями. На час офіційного відкриття наповнюваність ринку має становити 40 відсотків, з яких 25 рівненські фірми та підприємці. Це одна з головних умов успішного фінансування ринку, — зауважив Олександр Левшук.Працюватиме ринок у "нічному режимі" до 8 ранку. Таким чином не тільки не зважатиме, а й ефективно співпрацюватиме з місцевими роздрібними ринками. Такий формат роботи випробовуваний оптовими ринками у всьому світі.

— Відкриття такого об’єкту дуже важливе для розвитку економіки області, — наголосив перший заступник голови Рівненської ОДА Анатолій Юхименко. — Це не тільки дозволить знизити рівень цін, а й стане першим кроком виведення ринків за межі міста.Крім того Анатолій Юхименко пообіцяв клопотати перед урядом про створення північної об’їзної для Рівного. На думку чиновника, створити її можна в межах існуючих доріг. Це рішення дасть новий поштовх для розвитку Рівненського району.
Коментарі: