подати
оголошення



02.03.2012, 15:06

В уряді вирішили "заморозити" час

Кабмін пропонує запровадити в Україні час другого годинного поясу (київський час) без щорічного переведення годинникової стрілки. Про це йдеться у відповідному законопроекті, переданому до парламенту.
"Встановлення вищезазначеного порядку обчислення часу спрямоване на забезпечення покращення стану здоров’я громадян, зменшення кількості аварій, сприяння підвищення працездатності населення", - йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

У ній також зазначається, що у зв’язку з проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року та необхідністю завчасного інформування європейської спільноти про зміну порядку обчислення часу в Україні, вирішено поки що зберегти нинішнє обчислення часу.

Зокрема, запропоновано перевести годинникову стрілку навесні на літній час, а восени скасувати дію літнього часу і вже не переводити годинникової стрілки, тобто запровадити на території України час другого годинного поясу (київський час) без щорічного переведення годинникової стрілки, як передбачено у проекті Закону.

ІНШІ СТАТТІ ДО ТЕМИ:
Україну можуть знову перевести на літній час
Україна слідом за Росією скасує перехід на зимовий час
Україна може назавжди залишитися на літньому часі?
Коментарі:




Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів