Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
14.03.2012, 16:26

У Рівному вчергове відбудеться благодійна акція “Серце до серця”

Уже в сьомий раз Рівне долучиться до Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця". Цьогоріч рівненські волонтери збиратимуть кошти на допомогу дітям, хворим на цукровий діабет.
Активна рівненська молодь вкотре збиратиме кошти на медичне обладнання, що так необхідне хворим рівненським дітям, придбання якого не в змозі профінансувати держава.

Акція відбуватиметься за підтримки міського та обласного управління охорони здоров'я, управління освіти та науки, управління у справах сім'ї, молоді та спорту та управління культури та молодіжних громадських організацій Рівного. Цього року акція пройде під гаслом "Карнавал людських сердець".

Дати "стартовий свисток" підготовці до проведення акції до Рівного прибув голова наглядової ради фонду "Серце до серця"
- Цією акцією ми продовжуємо нашу благородну справу з надання допомоги хворим дітям, - зазначив голова наглядової ради Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця" Єжи Конік. - Ми ставимо собі за мету не лише зібрати кошти на необхідне обладнання, але й розвивати дитячий та молодіжний волонтерський рух в Україні. Торік ми витратили кошти на придбання спеціальних інсулінових помп для дітей, залежних від інсуліну. Інсулінова помпа є альтернативою багаторазовим ін’єкціям інсуліну і дозволяє проводити інтенсивну інсулінотерапію в поєднанні з моніторингом рівня глюкози і підрахунком кількості вуглеводів.

За словами організаторів, акція "Серце до серця" стартує у Рівному та Рівненській області 16 квітня.

- Під час акції відбудеться багато різноманітних заходів культурно-розважального спрямування, - говорить координатор проведення акції у Рівненській області Костянтин Беседюк. - У рамках цих заходів проходитиме збір коштів. Фінальна ж частина пройде 6 травня, коли рівненські волонтери вийдуть зі скриньками на вулиці міста. Традиційно кожен благодійник, що кине кошти до скриньки, отримає, як подяку, символічну наклейку-сердечко.Окрім збору коштів під час проведення різних заходів скриньки для збору коштів будуть встановлені у навчальних закладах, закладах культури, охорони здоров'я, бібліотеках, магазинах та супермаркетах.До слова, ідея проведення акції була запозичена у Польщі, де уже впродовж 20 років проходить акція "Wielka Orkestra Switecznej Pomocy" ("Великий Оркестр Святкової Допомоги"), що користується великою довірою та популярністю і прийняти у ньому участь вважається престижним для кожного поляка.
Коментарі: