подати
оголошення


28.03.2012, 10:48

Ошукані вкладники "Золотої підкови" у Рівному "взяли в облогу" міськвиконком [+Відео]

У міськвиконкомі ночували з понеділка на вівторок власники квартир недобудованого житлового комплексу "Золота підкова". Людям набридло чекати, коли будівництво зрушить з мертвої точки.
Нагадаємо, "Золоту підкову" ще 2006 року взялася зводити "Перша Українська індустріально-інвестиційна компанія", в ролі замовника виступило рівненське УКБ. Та 2008-го будівництво багатоповерхівки зупинилося. Відтоді люди зверталися за допомогою до всіх можливих інстанцій. Чи святкуватимуть вони новосілля бодай у перспективі, повідомляє "Рівне 1".

Щоб придбати елітні квартири в житловому комплексі "Золота підкова", люди позичали гроші, продавали майно, брали кредити в банках. Втім надії на краще життя луснули, як мильна бульбашка, вже за 2 роки після початку будівництва. Компанія, яка взялася споруджувати багатоповерхівку, взяла позику в банку на 25 мільйонів гривень під заставу будівництва. Віддавати ж кредит, припускають ошукані рівняни, компанія і не збиралася. Нині люди без квартир і без грошей. Вже кілька років вони добиваються правди у різних інстанціях, навіть писали звернення до Президента.Людмила Назаренко додає, попри те, що обласна та міська влада йшли назустріч ошуканим рівнянам, досягнути значних успіхів у цій справі не вдалося. Тож люди, щоб знову про себе нагадати, сьогодні ночували в приміщенні міськвиконкому — чекали зустрічі з керівництвом міста.

Хоч компанію, котра добудовуватиме багатоповерхівку і знайшли, проте на шляху до відновлення робіт залишилось чимало невирішених питань.

Олександр Люльчик додає, цього тижня на зустрічі представників банку та інвестиційної компанії говоритимуть про зменшення суми ПДВ. Схема полягає у передачі частини квартир до комунальної власності міста. Якщо ж усі нюанси, пов'язані з відновленням будівництва, невдовзі вирішаться, 57 сімей відгуляють новосілля за півтора року.

Окрім того, щоб завершити будівництво цього комплексу, влада Рівненщини скерувала в Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України пропозиції щодо включення в програму будівництва доступного житла двох довгобудів в обласному центрі. Одним із проблемних об’єктів є житловий комплекс "Золота підкова", інший - багатоповерхівка на вулиці Гагаріна, повідомляє прес-служба РОДА.

ІНШІ СТАТТІ ДО ТЕМИ:
Була “Золота підкова” — стала “Еліта-Центр”
Влада області прагне завершити три довгобуди в Рівному
“Золоту підкову” добудують?
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів