подати
оголошення26.04.2012, 14:23

Рівненський спідвейний клуб “MIR” поступився російській “Мега-Ладі” [+Фото]

Свою дебютну гонку на рівненському мототреці провів новостворений спідвейний клуб "MIR". У товариській гонці рівненським гонщикам протистояв російський клуб "Мега-Лада" з Тольятті. Рівненські спідвеїсти хоч і дали бій іменитому опоненту, але поступилися із рахунком 31:46.
У першому ж заїзді перші 2 бали до "скарбнички" "MIRа" приніс Ярослав Полюхович, що поступився першою позицією росіянину Віталію Білоусову. Із таким самим успіхом пройшов і другий заїзд, коли другим фінішував Станіслав Огородник. Вирівняти становище рівняни зуміли у третьому заїзді завдяки перемозі Володимира Омельяна та третьому місцю Ярослава Полюховича. Рахунок став 9:9.У наступних двох заїздах удача знову посміхалася росіянам, проте у шостому заїзді "MIR" зумів перевернути ситуацію "з ніг на голову". Один з кращих у "Мега-Ладі" Олег Бесчастнов зійшов з траси, чим одразу скористалися Ярослав Полюхович та Євген Кравчук, що приїхали відповідно першим та другим із зробили рахунок 18:17.Перевагу рівняни утримали й у наступних двох заїздах, завдяки зусиллям Володимира Омельяна та Павла Кондратюка.

Надалі "фортуна" від рівнян відвернулася й вище другої позиції (Станіслав Огородник у 10-му заїзді), рівняни не підіймалися. Завершували гонку під акомпанемент дощу, який і став "фартовим" для росіян. Останні два заїзди, згідно рішення головного судді змагань, вирішили не проводити, у зв'язку із складними погодними умовами — дощ став сильнішим й розпочалася гроза. У підсумку — 31:46, перемога за "Мега-Ладою".Кращими у господарів треку стали Павло Кондратюк та Станіслав Огородник — по 8 очок. У росіян найбільше "привезли" Олександр Максаков (9+1) та Віталій Білоусов (8+1).- Я вважаю, що ті задачі, що були поставлені перед командою, гонщики виконали, - розповів після гонки директор спідвейного клубу "MIR" Сергій Пелешок. - Фактично у нас є дві команди - "MIR-1" та "MIR-2". І третя команда — збірна. Ось сьогодні їхала збірна. Було одне падіння у Володимира Омельяна. Причина — лопнув ланцюг, що виявився незмащеним. Завтра будемо виясняти чому так сталося. На щастя, ушкоджень у Володі ніяких немає.

Прокоментував свою гонку й сам Володимир Омельян:
- Такі товариські гонки дуже потрібні, - сказав гонщик СК "MIR" Володимир Омельян. - Загалом вважаю, що провели гонку непогано, хоча результат міг бути й кращим. У мене лопнув передній ланцюг, тому гонку завершив достроково. Почуваюсь зараз нормально, хоч трішки боки поболюють.

За словами директора СК "MIR" Сергія Пелешка, офіційна презентація команди відбудеться у перших числах травня, коли рівненські глядачі зможуть побачити внутрішньокомандну гонку між командами "MIR-1" та "MIR-2".

Результати гонки позаїздно:
1. Білоусов, Полюхович, Федоров, Кравчук 2-4
2. Максаков, Огородник, Кондратюк 3-3 (5:7)
3. Омельян, Водяков, Полюхович, Агальцов (п) 4-2 (9:9)
4. Максаков, Білоусов, Огородник, Легецький 1-5 (10:14)
5. Бесчастнов, Огородник, Кондратюк 3-3 (13:17)
6. Полюхович, Кравчук, Бесчастнов (сх), Федоров (п/в) 5-0 (18:17)
7. Водяков, Омельян, Кондратюк, Агальцов (п) 3-3 (21:20)
8. Кондратюк, Федоров, Максаков 3-3 (24:23)
9. Білоусов, Карачинцев, Полюхович, Омельян (п/в) 1-5 (25:28)
10. Агальцов, Огородник, Кондратюк, Водяков (сх) 3-3 (28:31)
11. Бесчастнов, Федоров, Кондратюк, Лисак 1-5 (29:36)
12. Водяков, Бесчастнов, Огородник, Полюхович 1-5 (30:41)
13. Карачинцев, Максаков, Лисак 1-5 (31:46)

Інші статті до теми:
У Рівному дітей планують навчати азам спідвею
Рівненські перемоги на чемпіонаті України зі спідвею серед юніорів
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів