подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
10.05.2012, 17:06

У другу неділю травня привітайте мам з їхнім святом [Анонс]

13-го травня, у другу неділю травня, на Рівненщині відзначається одне з головних родинних свят — День Матері.
Рівняни матимуть унікальну нагоду зробити щось власними руками або придбати подарунок для Мами. Для цього наступної неділі, 13 травня, з 12.00 до 16.00 на майдані Незалежності відбуватимуться майстер-класи та виставка-продаж «Подарунок мамі». Про це повідомили з прес-служби Рівненської міської ради. Будь-хто зможе власноруч виготовити подарунок і звісно відразу ж забрати його з собою (майстер-класи та матеріали - безкоштовні). У кого ж часу не буде зовсім, матиме можливість придбати на вибір оригінальні подарунки, виготовлені вихованцями Рівненського міського центру творчості учнівської молоді, Рівненського навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина», а також підліткових клубів.

На виставці-продажі буде представлено вироби, виконані в різних техніках: картини, екібани, м’які іграшки, вишивки, вітальні листівки, сувеніри. Всі кошти, зібрані від продажу дитячих виробів, будуть спрямовані на розвиток творчості дітей.

Також у День Матері в парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка відбуватимуться:

об 11.00 - ігрова розважальна програма для дітей дошкільного віку «Розмальовка» (дитяче містечко);

о 16.00 – конкурс малюнка на асфальті;

із 17.00 до 19.00 – «Святковий концерт для наших Мам» (літня естрада).

Крім того, своїх матусь можна привітати з допомогою Домовичка Кузі. Як це зробити - читайте на сайті “Рівненської газети” у рубриці “Домовичок".

Усіх рівнян та гостей міста запрошують долучитись до цього дійства!

Уже протягом ста років цей день стає приємним приводом для того, щоб зателефонувати мамі або приїхати до неї, щоб сказати «спасибі» за її кохання, підтримку і самовідданість.
Коментарі:
Бесплатка