Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
23.05.2012, 13:30

Заммера Рівного купила будинок за 300 гривень [+Фото]

Двоповерхові, з мансардами, терасами, підвісними драбинами та ексклюзивним оздобленням. Такі будинки можна було придбати сьогодні у Рівному лише за кілька сотень гривень.
Щоправда, люди жити у них не зможуть, адже призначені вони для... білок. Виставку виготовлених більчатників та аукціон з продажу найкращих робіт влаштували у парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка.Ідея виготовити будиночки для білок прийшла з народу. Її підказали заступниці міського голови Рівного Галині Кульчинській та директору парку Андрію Мощанецькому перехожі. Мовляв, старі дерева у парку спиляли, а де ж тепер подітися білкам, у яких в них були дупла.- У парку чимало білок. Їх можна побачити на деревах, а почасти поспостерігати і за тим, як вони ділять територію. Білок годують люди, а іноді, розповідають, що бачать їх і у сусідніх дворах, де вони шукають їжу, - каже Андрій Мощанецький.

Так і вирішили виготовити більчатники у рамках міського конкурсу «Юний майстер».

Ось вони - творці будиночків для білок
Ось вони - творці будиночків для білок


Усього школярі виготовили 56 більчатників, 23 із них планують розвішати у парку, 17 – подарували зоопарку, а 16 – справжніх “витворів мистецтва” – продали з аукціону.

Ці будиночки пішли з молотка
Ці будиночки пішли з молотка


Перший будиночок придбала саме Галина Кульчинська іще до початку аукціону за 300 гривень. Він виготовлений з кори дерева та незабаром займе місце неподалік її будинку.

Такий от будиночок з кори обійшовся Галині Кульчинській у 300 гривень
Такий от будиночок з кори обійшовся Галині Кульчинській у 300 гривень


А от перший лот пішов з молотка за 200 гривень.

- Придбав його, бо він перший, - зізнався володар будиночка Микола Верзун. - Думаю, що він підійде не лише для білок, а й для шпаків.

Чимало нових власників дарували свої придбання Рівненському зоопарку. Серед них опинилася і робота учня НВК школи-ліцей №19 Івана Школового:

- Мій будиночок придбали за 250 гривень, - каже хлопець. - Прємно, що його оцінили, а ще приємніш, що його бачитимуть і відвідувачі зоопарку.

Найдорожчий будинок оцінили у 350 гривень. Зібрані під час аукціону кошти, а це 4180 гривень, будуть спрямовані на зміцнення матеріально-технічної бази з трудового навчання. А учні, які власне й працювали над створенням більчатників отримали запрошення на атракціони парку та зоопарк.

ІНШІ СТАТТІ ДО ТЕМИ:
У Рівному з аукціону продаватимуть "Будиночки для білки", виготовлені учнями шкіл
Коментарі: