подати
оголошення

консультація гінеколога в м. Рівне
20.06.2012, 14:45

День молоді у Рівному: традиція з сучасним присмаком [Анонс]

Традиційну програму з оновленим змістом пропонують рівнянам на День молоді. Цьогоріч розваги будуть тематичними, але не менш видовищними.
Святкування розпочнеться опівдні у парку відпочинку ім. Т.Шевченка. Тут ласунчиків чекає свято морозива.

А от на майдані Незалежності з 15 до 17 години визначатимуть “Молодих та спортивних”. Саме так видозмінилася традиційна для Рівного акція “Молодий та здоровий” у зв’язку із чемпіонатом Європи з футболу. Щоправда, приз акції залишився незмінним — ноутбук.

У Рівному визначили "молодого і здорового" власника ноутбука [+Фото]

- Цьогоріч пропонуємо рівнянам спробувати свої сили у шести спортивних конкурсах: штрафні кидки (необхідно влучити у баскетбольне кільце з лінії штрафних кидків з п’яти спроб), боксерська груша (з трьох спроб намагатися здійснити найсильніший удар по груші), пенальті (з трьох спроб забити пенальті з найбільшою силою удару по м’ячу), динамометр (якомога сильніше стиснути динамометр, тримаючи його у витягнутій перед собою руці), жонглювання м’ячем (здійснити найбільшу кількість набивань футбольного м’яча) та дартс. Переможець та власник ноутбука визначатиметься за найменшою сумою зайнятих місць у кожному конкурсі. Для їх проведення будуть використовувати електронні атракціони, які нині працюють у одному з розважальних центрів, - розповів подробиці оновленого проекту начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Сергій Шевчук.

АФІША: Куди піти у Рівному на вихідні

Починаючи з 17 години на майдані пануватиме атмосфера танцю та музики. Тут розташують одразу дві сцени, тобто фактично одну, але двоярусну. На нижньому мистецтво танцю демонструватимуть учасники ансамблю сучасного танцю “Едельвейс” та “Едельвесики” (початок о 17 годині) та ансамбль сучасного танцю “Сузір’я Едельвейс” (вийдуть на сцену о 21 годині). На вищому ярусі розташується симфонічний оркестр “Brevis”.

На День молоді у Рівному облаштують двоярусну сцену і дивуватимуть рівнян рок-легендами

- Виступ “Brevis” на День молоді у Рівному — це вже традиція. Цього року презентуємо зовсім нову програму, яку досі рівняни не бачили. За останній рік “Brevis” побував у багатьох містах, де нас дуже добре приймали. Рівному ж ми приготували кілька сюрпризів, - інтригує керівник та деригент оркестру “Brevis” Геннадій Фіськов.

- Цьогоріч “Brevis” та “Сузір’я Едельвейс” працюватимуть разом, - відкрила частину таємниці заступниця міського голови Рівного Галина Кульчинська. - Для цього навіть використовуватимуть костюми, в яких танцювали під композицію гурту Queen учасники проекту Майдан’s.

“Камерною родзинкою” Дня молоді у Рівному стане шоу “MJ” у постановці Наталії Сторожук, яке відбудеться у Палаці дітей та молоді.
Коментарі: