Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення


Затишок
06.08.2012, 15:08

У Рівному вирішуватимуть проблему працевлаштування випускників вишів

У середу, 8 серпня, відбудеться нарада щодо оцінки конкурентоспроможності випускників вищих навчальних закладів та проблеми їх працевлаштування.
У заході візьмуть участь перший заступник голови обласної ради Михайло Кривко, заступник голови обласної державної адміністрації Олексій Губанов, керівники вищих навчальних закладів області, роботодавці, директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук, голова постійної комісії облради з питань освіти, науки, культури та духовності Світлана Левицька.

На нараді йтиметься про взаємодію вищих навчальних закладів і служби зайнятості щодо забезпечення роботодавців кваліфікованими кадрами та підвищення конкурентоспоможності молодих фахівців.

Захід відбудеться в актовій залі Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне, вул Соборна, 11, 4-й поверх).

Початок наради о 10.00.

Про це повідомили з прес-служби Рівненського обласного центру зайнятості.

Контактні телефони в обласному центрі зайнятості: (0362) 63-36-62 (відділ зв’язків з громадськістю та ЗМІ), 26-18-93 (відділ організації сприяння працевлаштуванню та надання послуг роботодавцям).
Коментарі:
Останні новини


Новини партнерів