подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
03.09.2012, 13:28

У Рівному підручників для 2-класників бракує

Новий навчальний рік розпочався. Школярі вже отримали підручники. Втім, мама 2-класниці Олена скаржиться, що підручників на всіх не вистачило.
— Їх доведеться докуповувати, деякі з них коштують 70 грн, це немаленька сума для нашої сім’ї, — розповідає Олена. — Що робити — не знаю, нібито ніхто і не примушує їх купувати, але один підручник на парту — теж не вихід.

Заступник начальника управління освіти Рівненського міськвиконкому Катерина СИЧИК повідомила, що проблема дійсно існує.

— Справа в тому, що підручники для учнів 2-го класу друкувалися вісім років тому, а 3-го відповідно — дев’ять років тому. Нові підручники друкувати для 2, 3, 4 класів немає сенсу, адже із цього року вводиться новий державний стандарт початкової загальної школи. Відтак, першачки новими підручниками забезпечені на 100 відсотків. До того ж, до січня ми вже повинні отримати підручники для 2-го класу для цьогорічних першачків.

Між тим для школярів, які із 1 вересня перейшли до другого класу, бракує підручників з української мови, читання, математики.

— Вони забезпечені підручниками на 80 відсотків, — зауважує Катерина Сичик. — Для цих школярів будемо брати підручники зі старих фондів. Але ніхто не зобов’язує батьків купувати підручники. Якщо у них є така можливість і бажання, то, будь ласка, вони мають право це зробити, але примушувати до цього їх ніхто не буде.

Бракує підручників і для учнів 3-х класів. Для цих школярів посібників не вистачає з образотворчого мистецтва, трудового навчання.

— Це предмети практичного спрямування, тому вихід із ситуації буде знайдено, — додала Катерина Сичик.

ІНШІ СТАТТІ ДО ТЕМИ:

Рівне: у школах із 1 класу вивчатимуть англійську

Поради батькам, які мають першокласників

Коментарі: