16.10.2012, 13:44

Екстра-ліга з футзалу: МФК "Кардинал-Рівне" вдома поступився луганській "ЛТК" [+Відео]

У п'ятому турі Чемпіонату України серед команд Екстра-ліги рівненський "Кардинал" приймав луганську "ЛТК". Команди показали приблизно рівну гру, проте луганським "телефоністам" пощастило більше. Тож саме "ЛТК", завдяки кращій реалізації створених моментів, повезла додому три очки.
Рівняни зуміли вразити ворота луганської команди лише двічі. Та й то за рахунку 3:0 на користь "ЛТК".

На початку першого тайму свою нагоду відзначитись реалізував луганчанин Артем Рось, а у другій двадцятихвилинці Богдан Свиридов та Максим Бессалов закріпили перевагу "Луганської телефонної компанії".

Після цього гості трохи заспокоїлись, чим і скористались гравці "Кардиналу". Скоротити відрив до одного м'яча зуміли Олександр Басич та Віталій Танський. Але для того, щоб зрівняти рахунок, цього виявилось замало.

Рівняни щосили намагалися забити втретє, але натомість пропустили. На передостанній хвилині у наші ворота поцілив Олександр Стрілець. Останній гол у зустрічі, на останніх секундах гри, записав на свій рахунок екс-голкіпер "Кардинала" Андрій Пітуля, що із цього сезону підсилив ряди луганської команди.

Відеоогляд найцікавіших моментів матчу:

Післяматчевий коментар граючого тренера МФК "Кардинал-Рівне" Сергія Піддубного:

Наступний матч у Екстра-лізі МФК "Кардинал-Рівне" проведе 24 листопада у Харкові проти "Локомотива".