Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
13.12.2012, 12:47

Рівнян у Тернополі визнали кращими акторами України [+Фото]

Рівненському театру знову не було рівних на всеукраїнському фестивалі. На “Тернопільських театральних вечорах. Дебют-2012" рівненська вистава "Калігула" здобула найбільше схвальних відгуків. А артисти театру Андрій Куделя та Станіслав Лозовський отримали нагороди як кращі актори.
Упродовж п’яти днів на великій та малій сценах обласного театру показали дев’ять дебютних вистав — від академічних театрів із Тернополя, Коломиї, Львова, Рівного, Івано-Франківська, Хмельницького, Вінниці, Києва. Захід приурочили до 125-ї річниці від дня народження Леся Курбаса.

Молоді режисери представили своє трактування як українських, так і зарубіжних п’єс. Це були абсолютно різні за жанром та постановкою вистави — від класичних і до несподіваних модерних.

Рівненський облмуздрамтеатр гастролюватиме з собакою

— Вистава "Калігула" вже перемагала на багатьох фестивалях, однак показувати у Тернополі вирішили саме її, — зауважив директор театру Володимир ПЕТРІВ. — Адже це фестиваль молодих режисерів, а з-поміж наших режисерів лише Сергій Павлюк підходив за віком. "Калігулу" і тут назвали найкращою виставою. Однак, отримати звання найкращого режисера Павлюк не зміг, бо вигравав цей фестиваль ще у 2007 році.Переможців ювілейного фестивалю “Тернопільські театральні вечори. Дебют” оголосили у суботу, 8 грудня. Перше місце за режисуру цього року не дісталось нікому. Грошових премій не було. Учасникам фестивалю вручали годинники, косметику, тарілки та інші призи від партнерів.

Виконавець головної ролі в "Калігулі", заслужений артист України Андрій Куделя, отримав дорогий годинник та перемогу в номінації "Краща чоловіча роль".

Рівненський театр "порвав" житомирську публіку, як Гелікон газети [+Фото]

— На фестивалі була дуже вдячна публіка. Ми грали виставу якось по-особливому, — зізнався Андрій. — А після фіналу оплески глядачів не стихали впродовж 11 хвилин.Нагородили номінацією "Краща чоловіча роль другого плану" й артиста театру Станіслава Лозовського. А хореографа Владу Білозоренко відзначили за краще пластичне вирішення вистави.
Коментарі: