Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
29.12.2012, 14:52

Прем’єра року: Рівне побачило невідомого "Ревізора" Дзекуна

Прем’єрою вистави "Ревізор" відкрили новий сезон у Рівненському облмуздрамтеатрі.
Особливе бачення творчості Гоголя рівнянам презентував постановник "Берестечка" Олександр Дзекун. Рівненський "Ревізор" вийшов не тільки прискіпливим до дрібниць, костюмів і декорацій, а й тривалим у часі.

Творчий колектив працював над постановкою "Ревізора" майже три місяці. Керувати постановкою запросили одного з найвідоміших українсько-російських режисерів Олександра Дзекуна. Саме він став режисером "Берестечка", за яке Дзекун разом директором театру та виконавцем головної роді Володимиром Петрівим отримав Шевченківську премію.

Тому від нової постановки очікували теж чимало. Високе завдання поставив перед собою і режисер. Адже творчість Гоголя є однією з найулюбленіших його тем, а самого "Ревізора" він ставив уже двічі.

Результат спільної праці акторська трупа презентувала на відкритті театрального сезону 25 жовтня. Робота і справді вийшла масштабною не тільки по часу (вистава триває більше трьох годин), а й за кількістю акторів. У "Ревізорі" задіяли весь чоловічий склад колективу. Кожен у виснажливих репетиціях кував неперевершений образ власного героя.

Загалом рівненський "Ревізор" виявився непростою для сприйняття трактовкою творчості Гоголя, іноді переобтяженою деталями та повільними сценами. В той же час вистачає тут смішних та ліричних епізодів.

Вистава більш ніж актуальна. Слідкуєш за подіями на сцені і розумієш, що в ментальності нашого народу за двісті років так нічого і не змінилось. Тому чиновниками та представниками органів місцевого самоврядування виставу краще не дивитись. Є, знаєте, така приказка "Хто в армії служив, то й в цирку не сміється".

Партнер проекту

Коментарі: