подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
02.01.2013, 14:58

Наступного тижня вдарять морози з дощем і мокрим снігом

Український гідрометцентр прогнозує похолодання 3-10 січня. Як повідомив директор Гідрометцентру Микола Кульбіда, 3 січня очікується мокрий сніг у західних і північних областях країни.
Температура вночі становитиме -2...-8 градусів, у північно-східних областях -9...-14 градусів, на півдні -3...+2 градусів, - передає ТСН.

Температура вдень на півдні очікується на рівні +4...+9 градусів. "4-6 січня відбудеться зміна погодних умов, пов'язана із наближенням циклону зі Скандинавії", - сказав Кульбіда.

Зокрема, по всій території України очікуються опади у вигляді мокрого снігу, снігу й дощу. Температура вдень і вночі в ці дні становитиме -3...+3 градусів. 7-9 січня Гідрометцентр прогнозує посилення морозів, температура вночі знизиться до -3...-8 градусів, у північних і центральних областях в окремі ночі до -10...-15 градусів.

Удень Гідрометцентр прогнозує температуру близько 0 градусів. 9-10 січня температура впаде ще на 2-3 градуси. Мінімальна температура в Україні в ці дні становитиме -10...-12 градусів. 11 січня Гідрометцентр очікує потепління у зв'язку із приходом теплої повітряної маси з Балканського півострова.

Більше читайте тут:
Коментарі: