подати
оголошення01.02.2013, 11:22

Рівненська обласна рада поділила бюджетні мільйони між туризмом, дорогами та утилізацією відходів

Обласна рада на сесійному засіданні прийняла рішення «Про внесення змін до обласного бюджету на 2013 рік». Відповідно до прийнятих змін понад 15 млн. грн. спрямовується на реконструкцію Обласного перинатального центру.
Як пояснив голова обласної ради Юрій Кічатий, це наш внесок у реконструкцію цього важливого для області об‘єкту. Основний фінансовий тягар взяла на себе держава – з державного бюджету на ці цілі виділено та освоєно понад 61 млн. грн. Але реалізація Національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства», завдяки якому відбувається реконструкція обласного перинатального центру, здійснюється на умовах співфінансування, тому частину коштів повинна виділити область. Сьогоднішнім рішенням обласна рада виконала свій обов‘язок, повідомляє прес-служба обласної ради.

Крім того, за рахунок вільного залишку бюджетних коштів збільшуються видатки на регіональні програми. Зокрема, будуть частково профінансовані Програма розвитку туризму в області – 20 тис. грн., Програма інформатизації області – 30 тис. грн.

Також прийнятим рішенням передбачено виділення коштів на проведення робіт, пов‘язаних із будівництвом, реконструкцією ремонтом та утриманням автомобільних доріг у сумі 35 млн. 253 тис. грн. Водночас, слід зауважити, що частина цих коштів буде спрямована на погашення кредиторської заборгованості.

У рішенні також передбачено фінансування природоохоронних заходів за рахунок залишку коштів по обласному фонду навколишнього природного середовища, зокрема на утилізацію відходів виділяється 600тис. грн.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів