Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
04.02.2013, 16:04

На Рівненщині з магазину чоловік вкрав алкоголю та продуктів на 13 500 грн

Три роки позбавлення волі отримав 44-річний Олександр з Радивилівщини за хуліганство та крадіжки з сільського магазину.
Про це порталу OGO.ua повідомила Оксана ШУЛЯК з Радивилівського РВ УМВС.

Маючи за спиною цілий «арсенал» судимостей, в серпні минулого року, о першій годині ночі, чолов’яга прийшов до продуктового магазину у селі Пляшівка Радивилівського району. Він приніс із собою усі необхідні інструменти та допоміжні засоби.

Переконавшись, що сторонніх немає, за допомогою драбини дістався до вікна, здолав скло та ґрати, і пробрався прямо у банкетний зал. Звідтіля ломом чоловік відчинив двері до торгівельного залу магазину, з якого вкрав більше дев’яноста пляшок спиртного та близько сотні видів продуктів, завдавши матеріального збитку власнику магазину на суму майже 13 500 гривень.

Того ж дня, в обідню пору, сп'янілий Олександр пішов до сільського будинку культури. Там, знічев’я, став «гатити» кулаками по вхідних дверях закладу. Побачивши неподалік огорожу, він вирвав ерев’яну штахетину та побив нею вікно.

— Кримінальну справу порушили за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка) та частиною 1 статті 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство), — каже начальник Радивилівського РВ Віталій Кеда.

Розглядаючи справу, суд врахував десять судимостей чоловіка, щире каяття та активне сприяння в розкритті злочину, а також те, що частина матеріальних збитків потерпілому повернута. Термін призначеного покарання склав три роки позбавлення волі. Крім того, суд зобов’язав стягнути із засудженого 13 400 гривень матеріальної шкоди.
Коментарі: