подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
05.02.2013, 10:40

У рівненських дитсадках діти можуть залишитись без м’яса [+Відео]

Вегетаріанське меню замість повноцінного із м'ясом та рибою. Перевести на овочі буцімто можуть вихованців дитячих садочків Рівного.
А причиною цьому може послужити те, що минулого тижня в інтернеті з'явилася інформація із "Вісника державних закупівель" про зірваний тендер. Начебто на відкритті торги від підприємців надійшло менше двох заявок.

Борщ, гречка та котлета нині на обід у НВК №1. Чотирирічній Дануті таке меню до вподоби.

Проблем із постачанням м'яса, запевняє керівник закладу, немає. Щодня у тарілках є страва із риби, курятини чи яловичини й свинини.

Як і чим харчують дітей у школах Рівного

Таке ж меню із м'ясними стравами передбачене до кінця року, наголошують в управлінні освіти. Чутки про те, що рівненські дошкільнята стануть вегетаріанцями, спростовує заступник начальника управління.

Перші конкурсні торги, додає, справді зірвалися. На другому тендері визначили трьох переможців. Постачатимуть м'ясо у 33 дошкільних заклади приватні підприємці із Рівного за середньостатистичними цінами.

Скільки гривень додали на харчування рівненських дітей

Поки договори із переможцями тендеру із закупівлі м'яса на стадії підписання, ці продукти у садочки надають минулорічні постачальники.

Як нагодувати дітей, не готуючи страв і м'яса, у садочку не уявляють. Дивуються поширеній в інтернеті інформації, поки діти доїдають обід.

Протягом цього року у 33-х садочках дошкільнята з'їдять м'яса та риби більше, ніж на 3 мільйони гривень із міського бюджету.

На Рівненщині у 15 відсотках шкіл відсутні харчоблоки

Коментарі:
Бесплатка


Останні новини