Ми у Facebook
05.03.2013, 14:42

На Рівненщині відкрили іще одну нову школу

Ще одну нову школу відкрили на Рівненщині. Сучасний навчальний заклад відтепер є у селі Берестя Дубровицького району.
Новий навчальний заклад зводили поступово. Спочатку, аби вивести дітей з аварійних приміщень, здали першу чергу школи з просторими навчальними класами. Торік у вересні свої двері відчинив другий блок школи, де розміщуються адмінприміщення, актова зала, бібліотека й решта навчальних кабінетів. Нині ж школярі отримали сучасний спортзал, їдальню та майстерню. Обігріває приміщення котельня на альтернативному паливі, що дозволяє економити витрати на опалення. Обійшовся новий навчальний заклад у 30 мільйонів гривень.

Школа розрахована на 420 дітей, нині ж тут навчається 294 учні. Село Берестя перспективне, щороку тут народжується майже сотня діток. Відтак, якщо торік у школі мали один клас першачків, то цьогоріч, каже директорка школи, матимуть вже два.

У селі розповідають, що новий заклад чекали майже тридцять років. Старе приміщення було збудоване у шістдесятих роках минулого століття зі шлаку. У 2010 році школу визнали аварійною, підперли опорами усі зовнішні стіни, а частину приміщення задля безпеки дітей взагалі закрили. Учням доводилося навчатися у дві зміни, до того ж у пристосованих приміщеннях місцевого дитсадка та контори СВК "Зоря".

Символічну стрічку перерізали віце-прем’єр України Костянтин Грищенко та голова облдержадміністрації Василь Берташ. Віце-прем’єр пройшовся класними кімнатами, оглянув харчоблок та спортзал і залишився задоволений побаченим. Каже, у закладі створені усі умови для всебічного розвитку дітей, а це передумова того, що у перспективі вони здобудуть затребувану професію. Також урядовець подарував закладу мультимедійний комплекс.

Тим часом обласна влада й надалі дбатиме про будівництво нових навчальних закладів, аби вивести дітей із аварійних приміщень, повідомляє прес-служба РОДА.

— За три роки нам вдалося побудувати 9 шкіл і ще стільки ж реконструювати. Робота в цьому напрямі триватиме й надалі, адже на сьогодні ця проблема є ще невирішеною, — підсумував Василь Берташ.





На правах реклами