подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
06.03.2013, 15:10

З Києва надійшло 100 мільйонів гривень на рівненські дороги

Саме таку суму держсубвенції отримала Рівненщина для реконструкції комунальних доріг зі столиці.
На засіданні постійної комісії Рівненської облради з питань бюджету, фінансів та податків вирішували, куди розподілити виділені кошти на об'єкти, які першочергово потребують реконструкції. Загалом по 30 мільйонів гривень отримають міста та райони, 40 мільйонів піде на область.

Проте директор департаменту будівництва та архітектури Рівненської ОДА Юрій Сідлецький запевняє, що цих грошей буде замало.

У Рівному сніг зійшов разом з асфальтом

- Субвенція піде саме на капітальні ремонти. За ці гроші ми не будемо латати ями та вибоїни, які після цієї зими утворилися на автодорогах області, – розповідає Юрій Юліанович. - Так, субвенція більша, ніж того року, але кардинально ситуація з якістю доріг не покращиться. Така ситуація з дорогами повністю по усій Україні. Щоб нам відновити автошляхи, треба хоча б на рік сто мільярдів вкладати в реконструкцію наших доріг. Кожен рік по сто мільярдів, тоді за 15-20 років ми доведемо рівень доріг до європейського рівня. А сьогодні ми користуємось тим, чим користуємось. Повірте, ми намагаємося зробити якнайкраще за ті кошти, які нам виділяють.
Коментарі: