15.03.2013, 16:34

Українська Прем'єр-ліга: усі команди рівнян програли [+Фото]

Жодна з команд української Прем'єр-ліги, за які виступають гравці з Рівненщини, не зуміла здобути бодай очко у 20-му турі.
Найбільшої поразки зазнала "Волинь", за яку виступають дубенчани Віталій Приндета та Олег Шандрук.

Олег Шандрук ("Волинь" - "Динамо")

Обидва наші гравці відіграли проти київського "Динамо" повний матч, проте особливих перешкод для динамівців не створили. Віталій Приндета встиг ще й жовту картку отримати на початку другого тайму.

Віталій Приндета ("Волинь" - "Динамо")

Результат гри - 0:2 на користь "Динамо".

Не зуміла на рівних протистояти супернику й полтавська "Ворскла". Команда Сергія Долганського мінімально поступилася - 0:1.Сергій провів у "рамці" команди весь матч й не раз виручав команду після неберпечних ударів Даріо Срни, Тайсона, Фернандіньо та Мхітаряна.

Проте на 19-й хвилині уродженець Здолбунова виявився безсилим проти пострілу Адріано. Бразилець прийняв м'яч у штрафному майданчику й вразив неприкритий кут воріт.

Відео забитого м'яча:

Команда Олега Голодюка, львівські "Карпати", із рахунком 1:2 поступилася одеському "Чорноморцю".

Олег Голодюк

Півзахисник з Кузнецовська відіграв весь матч, але нагод відзначитися не мав.

Із таким же рахунком (1:2) київський "Арсенал", за який виступає нападник з Млинівщини Володимир Гоменюк, поступився харківському "Металісту".

Володимир Гоменюк ("Арсенал" - "Металіст")

За всю гру Володимир був одним з найактивніших серед гравців "Арсенала", мав, як мінімум, 3-4 нагоди забити, але вразити ворота "Металіста" не зумів.