Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
27.03.2013, 08:03

Ошатні міста, селища та села заохочують грішми

72 тисячі гривень із обласної казни отримають переможці конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку».
Як розповів голова конкурсної комісії, заступник голови ОДА Володимир Новак, міста Радивилів та Острог одержать 20 та 13 тисяч гривень відповідно. Водночас за перемогу в регіональному етапі селища Квасилів Рівненського та Томашгород Рокитнівського району матимуть бюджетну підтримку 15 та 8 тисяч гривень відповідно. Про це повідомили з прес-служби РОДА.

Визначали кращих і з-поміж сіл Рівненщини. У цій категорії перемогу здобули село Друхів Березнівського району, село Кузьмівка Сарненського району та село Верба Дубенського району, які отримають 4, 3 та 2 тисячі гривень відповідно.

Окрім фінансового заохочення, переможці обласного етапу конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» представлятимуть Рівненщину на третьому всеукраїнському етапі. Рейтингові бали конкурсанти набиратимуть за показником витрачених на благоустрій бюджетних і позабюджетних грошей. Крім того, експерти визначатимуть, в якому стані в населених пунктах пам’ятки архітектури, дороги, зовнішнє освітлення, парки та зелені насадження, спортивні майданчики. Враховуватимуть також якість підготовки до зими та висновки екологів, епідеміологів, фахівців у галузі енергозбереження.

Нагадаємо, у конкурсі можуть брати участь всі міста, селища та села України. Переможців визначають у шести категоріях: I - міста з населенням понад 500 тисяч чоловік, II - від 150 до 500 тисяч чоловік, III - від 50 до 150 тисяч чоловік, IV - до 50 тисяч чоловік, V категорія - селища, VI категорія - села. Оцінюють конкурсантів за результатами виконання Програми соціально-економічного розвитку населеного пункту.

"Рівненська газета" №13 від 28 березня 2013
Коментарі: