подати
оголошення13.04.2013, 12:26

Актор, який зіграв Чапаєва, шукає свою другу половинку [+Фото]

Актор, який зіграв Василя Чапаєва в серіалі «Страсті за Чапаєм», зізнається, що не раз сердився, читаючи обговорення його героя в Інтернеті, і активно вступав у суперечки. А сміху часом вистачало на зйомках, наприклад, коли доводилося грати романтичні сцени без партнерки.

- Василь Чапаєв, як ми дізнаємося з фільму, був велелюбним чоловіком і подобався жінкам. Ви про себе те ж можете сказати?


- У цьому сенсі у нас з моїм героєм є точки дотику. Я теж людина, яка може захопитися, і готовий на багато чого заради почуттів. Але, знаєте, у кожного чоловіка десь у глибині душі таїться образ жінки, до якої він відчував колись по-справжньому сильне почуття, яке залишає слід назавжди. У моєму житті теж була муза. Ми познайомилися ще в київському театральному вузі - тільки я його вже закінчував, а вона тільки вступила. Я - актор, Галя - співачка. У нас відразу зав'язався бурхливий роман, ми кілька років жили разом... Але в підсумку розлучилися - це було неминуче, оскільки два лідери в родині ніколи не уживуться. Хтось повинен вміти поступатися, а ніхто з нас на той момент не був до цього готовий. Мені здається, вона назавжди заволоділа шматочком мого серця.

Фільм "Дело было на Кубани"
Фільм "Дело было на Кубани"


Зараз ми періодично телефонуємо одне одному, вітаємо одне одного зі святами, але у кожного своє життя... Навколо мене багато жінок, увагою я не обділений. Але сам знаходжуся поки в пошуку, так скажемо. А якщо говорити про романтику у фільмі, то любовних сцен з різними партнерками було чимало. Особливо запам'яталися досить відверті епізоди з Олею Павловець (Ганна Стешенко). Кілька моїх великих планів довелося знімати, коли Олі не було на майданчику. Тобто я відігравав усі реакції без партнерки... Колеги-чоловіки пропонували підіграти за кадром, але я навідріз відмовився. (Сміється) Зате ми вдосталь посміялися.Фільм "1941"
Фільм "1941"


- Ваш батько був психіатром. Це якось вплинуло на ваше вміння розбиратися в людях, зчитувати емоції?

- Думаю, так. Я дійсно непогано розбираюся в людях, вмію витягувати друзів з непростих психологічних ситуацій. Після школи хотів вступати до медичного і теж займатися психіатрією. Але передумав і відніс документи до театрального. У мене батьки познайомилися в медичному. Тато з-під Калуги, мама із Західної України, а оселилися вони в результаті під Києвом. Я закінчив російський акторський курс Київського національного університету театру, кіно і телебачення, майстерню чудового педагога Миколи Миколайовича Рушковського. Я дуже люблю Київ і переїздити до Москви не збираюся - і нехай скільки завгодно говорять, що столиця Росії краще в плані побудови кар'єри. Я адже артист - сьогодні тут працюю, завтра там. Де я живу, неважливо.- А наскільки для вас важливий побут?

- Я по життю аскет! І, якщо чесно, не дуже господарський чоловік. У всякому разі, зараз, поки немає сім'ї. Цвях вбити, звичайно, можу, але ось побудувати будинок ще не готовий. Зате готувати люблю, моя коронна страва - борщ. Буряк, квасоля, картопля, м'ясо, гриби, зажарка і не тільки - дві години чаклування на кухні! Друзі потім нахвалюють. А улюблена сіамська кішка Тара схвально муркоче поруч. Хоча борщ не їсть. (Сміється).

Серіал "Ангел-хранитель"
Серіал "Ангел-хранитель"


Досьє:

Народився 13 листопада 1979 року в селищі Никифорівка Тамбовської області.
У 2003 році закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого, курс - Н. Н. Рушковського.
Після закінчення ВУЗу кілька років пропрацював у театрі «Ательє 16», організованому на базі студентів курсу.

Особисте життя

Популярний актор у даний час не одружений і, за його словами, знаходиться в пошуку своєї другої половини. У студентські роки Сергій пережив велике кохання, яке залишило неабиякий слід у його душі. Його колишня дружина - Галина, вчилася у тому ж ВНЗ, що й Стрельников, але по класу вокалу.Актор згадує, що любов накрила їх з головою, вони прожили кілька років у шлюбі, але не змогли зберегти стосунки. За словами Сергія, вони обоє лідери, а це не зміцнює сімейні відносини.

Зі своєю колишньою дружиною Сергій підтримує теплі стосунки, вони передзвонюються, але кожен живе своїм життям.

За матеріалами: www.tele.ru
Фото: ruskino.ru, www.kino-teatr.ru
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів