Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
24.04.2013, 09:04

У райлікарнях запрацюють відділення екстреної допомоги

Це необхідно для того, щоб невідкладну медичну допомогу надати людині миттєво, так би мовити, "на порозі лікарні".
Тож на другому етапі реформування екстреної меддопомоги необхідно переформатувати роботу приймальних відділень. В них, зокрема, мають чергувати лікарі та медсестри, котрі готові надати ургентну допомогу відразу ж після поступлення хворого. Крім цього, у відділеннях екстреної допомоги мають бути сформовані пакети медикаментів на випадок різних невідкладних станів, аби не втрачати жодної життєво важливої хвилини. В умовах реформування екстреної медичної допомоги, заплановане також оснащення традиційних приймальних покоїв необхідним обладнанням. Це дозволить проводити комплексну діагностику і знову ж таки економити дорогоцінний час. Про це повідомили з прес-служби РОДА.

До перетворення приймального покою у відділення екстреної допомоги Сарненська центральна райлікарня вже готова на 80 відсотків. Крім того, є напрацювання в Радивилівському та Дубенському районі, а також у міській лікарні Рівного. Загалом же виконати це стратегічне завдання стовідсотково необхідно до 2016 року.

Тим часом перший етап реформування екстреної медичної допомоги на Рівненщині вже на завершальній стадії. Адже область одна з перших долучилася до створення нової системи невідкладної допомоги. Так, з першого січня запрацював базовий заклад – обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Загалом під його контролем діють відокремлені підрозділи, а саме Рівненська, Дубенська і Сарненська станції, 14 підстанцій і 28 пунктів екстреної (швидкої) медичної допомоги.

"Рівненська газета" №16 від 18 квітня 2013 року
Коментарі: