Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
30.04.2013, 12:02

У Рівному хочуть по-новому ховати покійників та доглядати за могилами [+Відео]

Група рівненських винахідників запропонувала оригінальний спосіб влаштування поховань та догляду за могилами померлих.
Аналогів пропозиція, за словами патентного повіреного в Рівненській області Юрія Трачука, на теренах країн колишнього СРСР ще не має.

Проект, як каже винахідник Сергій Пінчук, передбачає запровадження системи догляду за могилами за допомогою Інтернету. Тобто, учасник програми з будь-якої точки планети зможе пересвідчитися, в якому стані місце поховання його рідних, замовити прибирання, панахиду та бути віртуально присутнім на ній.

Кладовища Рівного — музеї людської пам’яті

Другою частиною проекту є влаштування принципово нового методу поховання. За словами винахідника Олександра Бочка, суть нововведення полягає в тому, що померлих ховатимуть не у звичайних трунах, а в спеціальних герметично закритих боксах. На думку розробників ідеї, це дозволить поліпшити екологічний стан навколо цвинтарів – залишки тіл не потраплятимуть з талими водами в ґрунт. Крім того, реалізація задуму дасть можливість влаштування багатоярусного поховання на зразок сімейних склепів, що, в свою чергу, вирішить проблему нестачі площ кладовищ.Найближчі 15 років місць на Рівненському кладовищі вистачить

Винахід належним чином запатентовано. Як переконаний Юрій Трачук, він має перспективи бути реалізованим.

ВІДЕО: Новий спосіб поховань

Про це інформує IA ZIK.
Коментарі: