Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
20.05.2013, 13:40

Рівненська обласна організація НРУ не підтримує об’єднання з УНП

Нагадаємо, що Народний Рух України (НРУ) та Українська Народна Партія (УНП) на засіданні об'єднавчого з'їзду двох партій у Києві створили нову партію під назвою "РУХ”.
Порталу OGO.ua з достовірних джерел стала відома позиція представника рівненської організації НРУ щодо об’єднання та створення нового "РУХу”.

- Позиція Рівненської обласної організації Народного Руху України була проти об'єднання з Українською Народною Партією. Ніби зовні все виглядає добре, Народний Рух, який розколовся у 1999 році, знову об'єднався... Але є багато нюансів. Протягом своєї діяльності УНП намагалася дестабілізувати політичну ситуацію серед національно-демократичних партій України, а під час останніх парламентських виборів підтримувала Ющенка і агітувала проти ОО "Батьківщина" і кандидатів від НРУ на мажоритарних округах, - розповідає член НРУ з 2007 року, делегат від Рівненської області на з'їзд об'єднавчих зборів Ярослав Коноплястий.

- Так що процес об'єднання НРУ і УНП є неприйнятним для Рівненської обласної організації НРУ, тому подальші кроки і план дій буде прийнято на партійних зборах, які відбудуться незабаром, - додає Ярослав Коноплястий.
Коментарі: