Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
04.07.2013, 16:03

У Здолбунові замість Леніна встановили копію статуї Свободи

Фото rivnepost.rv.ua

Промислова група Dyckerhoff AG (Німеччина) встановила зменшену копію статуї Свободи біля підприємства "Волинь-Цемент" у Здолбунові Рівненської області.
За словами представника компанії, встановлення копій всесвітньо відомих пам'ятників у містах, де працюють підприємства групи Dyckerhoff AG, є традицією компанії.

Окрім цього, представник компанії додав, що під час спорудження статуї Свободи в США компанія Dyckerhoff поставляла цемент для будівництва, тому саме її копію вирішили встановити біля одного з підприємств компанії.

Копію статуї Свободи встановлено на місці, де до 1990 стояв пам'ятник Леніну, обличчям до прохідного підприємства, тилом до вулиці.

Зі слів мера Здолбунова Олександра Палія, пам'ятник установлено на території підприємства "Волинь-Цемент" і за його кошти, тому узгодження з міськрадою не потрібно.

Таємниця будівництва в центрі Рівного [Розслідування]

Довідка:
Завод "Волинь-Цемент" входить до складу компанії Dyckerhoff Ukraine, що управляє трьома заводами з виробництва й фасування цементу в Україні.

Dyckerhoff AG - промислова група з головним офісом у Вісбадені (Німеччина), що об'єднує компанії з виробництва цементу й різних будівельних матеріалів на його основі - бетонів, бетонних виробів, будівельних сумішей, облицювальних і покрівельних матеріалів.

Джерело: Zaxid.net

Коментарі: