подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
06.09.2013, 17:18

10 фактів про секс. Частина 3 [+Фото]

Вашій увазі третя частина декількох фактів про секс, які, можливо, ви не знали.
7. Про почерк та сексуальність

Ряд психологів стверджують, що судити про сексуальність людини можна за її почерком. Ці фахівці вважають, що вертикальний почерк людини та почерк без нахилу говорить про схильність його власника до одноманітного сексу. Незграбний почерк говорить про бажання такої людини бути лідером. У дослідженні літері "К” приділяється особлива увага, адже якщо людина пише її без натиску і злегка витягнутою, то для такої людини дуже важливим в сексі є необхідність принести задоволення партнеру, своїм же задоволенням він може знехтувати.
8. Про каву та сексуальність


10 фактів про секс. Частина 1

Дослідники в цій сфері схильні вважати, що кавомани і люди, які люблять та регулярно п'ють каву, частіше займаються сексом й більше того, отримують від процесу більше задоволення, ніж люди, яким кава не до вподоби. Медицина пояснює це так: кофеїн прискорює роботу серця та обмін речовин, шкіра та мозок яскравіше і швидше реагують на різноманітні подразники. Зерна кави, в яких містяться білкові сполуки та цілий ряд неорганічних речовин, добре підживлюють гормональну систему людини. Як результат - потенція вища, оргазм сильніший. Тільки не перестарайтеся, бо чим більше кави ви п’єте, тим менше радості від сексу, як і радості від життя.10 фактів про секс. Частина 2

9. Про аборигенів та їх еротичні вітання

Варіантів привітатися при зустрічі для людини з фантазією - тисячі: можна банально кивнути головою, потиснути руку, розцілувати в щоки і т.д. Кожне окреме співтовариство століттями вшановує свої традиції. Австралійські аборигени в цьому питанні виявилися досить винахідливими... Доторкнутися до члена співрозмовника - ось для них спосіб виразити свою радість від зустрічі... Тим, хто планує подорож до австралійських лісів, треба пам'ятати - бажання сторонньої людини помацати ваш пеніс – це не привід дивуватися.10. Китайці люблять волохатих. Чому?

Якщо вивчати китайські медичні книжки, то складається враження, що місцеві лікарі обожнюють оглядати волосяний покрив чоловіків, аж надто багато у них інформації на цю тему. Медики вважають, що чим більше "шерсті” на тілі - тим більший темперамент у чоловіка. Окрім цього, якщо тіло мужчини повністю вкрите волоссям, то це означає, що він вірний в сексуальному плані своїй партнерці, але він зовсім не цікавиться так званими прелюдіями. Чоловік, у якого присутній волосяний покрив на грудях і лобку, досить довго не знає проблем з ерекцією. Однак такі мужчини мають інтерес до садомазохістських утіх.

Коментарі: