подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
07.09.2013, 10:40

У Рівному активісти організують міні-концерт на захист землі міського парку

Небайдужі рівняни знову продовжать відстоювати частину землі рівненського міського парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка, самовільно захоплену власниками ресторану "Ліон". Сьогодні, 7 вересня, на захопленій території організують міні-концерт.
Після "протестного пікніка", що відбувся на "спірній" території минулої неділі, 1 вересня, громадські активісти зберуться у парку знову.

- Ми й надалі, як і обіцяли, будемо сюди приходити, - говорить ініціатор акції, громадський активіст Святослав Клічук. - Адже це земля парку, й ми маємо право тут відпочивати.

Що ж до самої акції, то вона пройде у вигляді міні-концерту, де кожен може прийти й заграти на улюблених музичних інструментах.

- Поки мало музикантів відгукнулося, тому запрошуємо бажаючих, - говорить Святослав Клічук. - Раніше планували показати фільм, але вирішили замість фільму зробити концерт, який дасть змогу поспілкуватися активістам руху, часто зовсім незнайомими людьми, а також розкрити рівнянам свої таланти.

Окрім того учасники протесту планують підписати колективне звернення до прокуратури, щодо самовільного захоплення власниками ресторану паркової землі.

Акція відбудеться 7 вересня й розпочнеться о 16.00.
Коментарі: