Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
16.09.2013, 15:25

Рівнянам презентують "Японську мрію" [Анонс]

Відкриття виставки "Японська мрія" фотохудожника Нубуюкі Нішіхара (Токіо, Японія)відбудеться завтра, у вівторок, 17 вересня, о 17 годині.
Поринути в атмосферу Японії, послухати національну музику та побачити справжніх японських гейш та самураїв можна буде у Рівному під час відкриття виставки "Японська мрія".

Головна ідея проекту – познайомити рівнян із колосальним спадком, який несе в собі японська культура.


На експозиції представлено більше 30 авторських фото, які розкривають справжню красу жінок Японії.

Виставка триватиме з 17 вересня по 16 жовтня в галереї Купчинського (арт-кафе "Salvador Dali", м. Рівне, вул. Полуботка, 4).
Досьє:

Нубуюкі Нішіхара, Токіо (Японія)
Закінчив Університет Мистецтв Tama.
Працював в рекламному відділі однієї fashion- компанії, а також на посту креативного менеджера в рекламному агентстві. Крім того, час від часу займався комерційною фотографією на замовлення різних косметичних брендів.
«Згодом, я вирішив стати freelance фотографом, таким чином маючи більше часу для власної творчості. Мене приваблює fashion фотографія, але більш натуральна та природня. Адже природність - це і є краса» - така позиція Нубуюкі Нішіхара в мистецтві фотографії.

Лауерат премії PX3 Prix de la Photographie Paris, Official Selection 2011
Отримав почесну відзнаку в галузі мистецтв на Міжнародному Фото Конкурсі в 2011, а в 2012 на цьому ж конкурсі – в галузі реклами.

На разі, живе та працює в Токіо, займаючись як і комерційною фотографією, так і власними проектами.
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net