18.09.2013, 00:17

Футбол. Ліга Чемпіонів УЄФА: "Шахтар" розпочинає з виїзної перемоги! [+Відео]

У непростому поєдинку проти іспанського "Реал Сосьєдаду" донеччани взяла три очки завдяки дублю бразильця Алекса Тейшейри. За весь матч "Гірники" завдали лише 2 удари в ствір воріт суперника, але саме ці постріли й стали переможними.
Реал Сосьєдад - Шахтар 0:2

Голи: Тейшейра, 65, 88

Реал Сосьєдад: Браво, Естрада, Гонсалес, Мартінес, Де ла Білизни, Пардо (Гранеро, 82), Бергара, Грізманн (Кастро, 74), Прієто, Вела, Сеферович (Агіррече, 69)

Шахтар: П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Хюбшман (Степаненко, 66), Фернандо (Фред, 87), Дуглас Коста (Бернард, 77), Тейшейра, Тайсон, Адріано

Попередження: Бергара, Мартінес - Тейшейра, Ракицький, Адріано, Дуглас Коста, Фернандо

Безперечний факт першого тайму – на відміну від "Шахтаря", "Реал Сосьєдад" кожну свою атаку намагався завершити ударом незалежно від позиції. Статистика ударів 10:0 красномовно свідчила про значну перевагу іспанців. Йдучи на п'ятнадцятихвилинну перерву, "Гірники" могли радіти нульовій нічиїй.

У другому таймі донеччани вирівняли гру, й на 65-й хвилині їм несподівано вдалося забити м'яч. Перший постріл в ствір воріт від "Шахтаря" - гол!

0:1

Блискавична атака "Гірників" у кінці поєдинку по лівому фланзі увінчалася сольним проходом Тейшейри і ударом в дальній кут із-за меж штрафної. 0:2 - інтрига в матчі вмерла остаточно.

0:2

Автор голів

Вітаємо "Шахтар" з перемогою! Але командну гру донеччанам потрібно покращувати швидкими темпами.