Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
27.09.2013, 11:38

Школярі Рівного хочуть вивчати мови країн Євросоюзу, а не російську

Як відомо, з нового навчального року Міністерство освіти і науки України введе обов’язкове вивчення в школах другої іноземної мови, починаючи з п’ятого класу. У рівненських школах перевагу віддали вивченню європейських мов, зокрема німецької. Російську ж не обрав ніхто.
П'ятикласники рівненських шкіл у якості другої мови вивчатимуть німецьку, французьку, польську та іспанську мови. Натомість російську мову у Рівному вивчати не забажали.

Більше у сюжеті "Рівне 1":


В Естонії заборонили викладати російською мовою у школах

На відміну від рівненських шкіл, у Києві, як повідомляє "ТСН", "мовне питання" спричиняє суперечки між учителями й батьками:


Як повідомляв ru.OGO.ua, на прес-конференції у серпні міністр освіти і науки України Дмитро Табачник доповідаючи про те, як працюють нові державні стандарти початкової та загальної середньої освіти, повідомив, що більшість українських п'ятикласників обрали як другу іноземну - німецьку мову (майже 52%). Вивчати російську мову виявили бажання трохи більше 23% українських п’ятикласників, французьку - 14%, польську - 1,6% і іспанську - 1,2%.


ЗАПИТАННЯ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ:

Як Ви вважаєте, хто має обирати, які саме іноземні мови дитина має вивчати у школі? Яку другу іноземну мову ви обрали б для вашої дитини?
Коментарі: