подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
30.09.2013, 11:56

Вітаємо рівненських книголюбів із Всеукраїнським днем бібліотек!

Фото Дарини Гаврюсевої

30 вересня відзначають Всеукраїнський день бібліотек. Щиро вітаємо усіх бібліотекарів з нагоди цього дня та бажаємо нових звершень, нових читачів та побільше цікавих книг. На Рівненщині функціонують чимало бібліотек і працюють відповідальні та творчі бібліотекарі. Вітаємо Вас зі святом!
Сьогодні бібліотеки перестали бути просто книгозбірнями,тепер це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток культури суспільства.

Книги ніколи не втратять своєї значущості, адже жодна електронна книга не передасть живих вражень від тримання книги у руках. Бібліотекарі ж допомагають своїм читачам поринути у світ невідомого та цікавого.

Бажаємо творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній та нелагкій справі.30 вересня у Рівному відбудуться урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек за участю керівництва облдержадміністрації . Вони відбудуться у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці о 12 годині.

"Відкрий Рівне": бібліотека отримала... бібліотечку!

А 1 жовтня о 16 годині у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці (ІІІ поверх, відділ мистецтв) відбудеться презентація виставки постерів українських патріотів «UP – Ukrainian Patriots» представлена молодим журналістом, дизайнером та дослідником Олегом Бурячком. На плакатах можна побачити справжніх українських патріотів та їхні відомі цитати. 

Відвідуйте бібліотеки, збагачуйтесь там мудрістю і досвідом, отримуйте нові знання та цікаву корисну інформацію! І не лише у свята, а й у будні!
Коментарі: